-20%

Професійна шліфмашина кутова Metabo W 750-125 диск, 650 Вт (603605000)
2 973,75 ₴
2 379 ₴
- В наявності
- Код: 603605000
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Болгарка Metabo W 750-125— це надійний та ергономічний електроінструмент для побутових і професійних робіт. Модель призначена для різання, шліфування, зачистки металу, каменю та інших твердих матеріалів. Завдяки компактному корпусу та малій вазі інструмент зручний для тривалої роботи навіть у важкодоступних місцях.
Особливості Metabo W 750-125
Оновлений двигун з поліпшеним захистом від пилу, а також більш стійкий до високих навантажень.
Для максимальної зручності в роботі, редуктор може повертатися з кроком 90 °, відносно корпусу.
Оновлена система вентиляції з повітрозабірниками в задній частині корпусу, значно збільшує швидкість потоку повітря, що проходить через двигун, чим покращує охолодження і не дає осідати пилу всередині інструменту.
Завдяки новим технологія, корпус став ще тонше, без втрати потужності.
Захист від повторного включення.
Захисний кожух має захист від провертання і фіксується за допомогою гвинта.
Передня рукоятка, з можливістю установки з двох сторін.
Блокування шпинделя, забезпечує швидку зміну оснащення.
Вугільні щітки з автоматичним відключенням при зносі, захищають мотор від поломки.
Компактні розміри та мала вага, для тривалих робіт без втоми.
Кабель живлення, має довжину 2.5 метра.
Технічні характеристики
Діаметр диска 125 мм
Споживана потужність 750 Вт
Віддавана потужність 475 Вт
Крутний момент 1.9 Нм
Оберти:
на холостому ходу 11 500 об/хв
під навантаженням 7 000 об/хв
Довжина мережевого кабелю 2.5 м
Різьба шпинделя M 14
Вага 1.8 кг
Комплектація Metabo W 750-125
- додаткова рукоятка
- захисний кожух
- затискна та фланцева гайки
- ключ
- картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кабель живлення | 2.5 м |
| Крутний момент | 1.9 Нм |
| Тип призначення | Професійна шліфмашина кутова Metabo W 750-125 диск, 650 Вт (603605000) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 379 ₴


