-20%

Потужна кутова шліфувальна машина Makita GA 5040 : 1100Вт, диск 125мм
7 186,25 ₴
5 749 ₴
- В наявності
- Код: GA5040
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутова шліфувальна машина Makita GA5040 — це професійний електроінструмент для різання, шліфування, зачистки та обробки металу, каменю, плитки й інших матеріалів. Модель оснащена потужним двигуном 1100 Вт та системою SJS II, яка ефективно знижує вібрації й захищає механізм при заклинюванні диска.
Кутова шліфувальна машина Makita GA 5040:
переваги
SJS II - розроблена для ефективного поглинання вібрації
Ідеально підходить для використання у важкодоступних місцях
Бічна рукоятка для зручнішої роботи з інструментом
Висока потужність
Ергономічна форма – внутрішні щіткотримачі з торсіонними пружинами забезпечують високу ефективність інструменту. Для вилучення вугільних щіток необхідно відкрутити гвинт у задній частині інструмента
Пусковий перемикач забезпечує зручнішу роботу з інструментом
Кутова шліфувальна машина Makita GA 5040:
техничні характеристики
Споживана потужність при безперервній роботі
1.100 Вт
Кількість обертів
11.000 хв-1
Шпиндель
M14
Діаметр посадкового місця диска Ø
22,23 мм
Діаметр диска Ø
125 мм
Рівень шуму: звуковий тиск
86 дБ(А)
Рівень шуму: звукова потужність
97 дБ(А)
Вібрації: шліфування
8,0 м/сек²
Вібрації: шліфування
2,5 м/сек²
Розміри (Д х Ш х В)
303 x 140 x 116 мм
Вага відповідно до EPTA
2.4 кг
Кутова шліфувальна машина Makita GA 5040:
комплектація
Захисний кожух 125 мм 135108-2
Бічна ручка 153489-2
Ключ для контргайки 782423-1
Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр посадкового місця диска Ø | 22,23 мм |
| Тип призначення | Потужна кутова шліфувальна машина Makita GA 5040 : 1100Вт, диск 125мм |
| Шпиндель | M14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 749 ₴










