-20%

Професійна шліфмашина кутова - болгарка мережева DeWALT DWE4117 : 950Вт, диск 125мм
4 373,75 ₴
3 499 ₴
- В наявності
- Код: DWE4117
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутова шліфмашина (болгарка) DeWALT DWE4117 — це компактний мережевий інструмент професійного класу для різання, шліфування та зачистки металу, бетону, плитки й інших матеріалів. Модель добре підходить як для домашньої майстерні, так і для професійного використання на будівництві чи в автомайстерні. Завдяки невеликій вазі болгаркою комфортно працювати тривалий час.
Особливості DWE4117
✔ Двигун із збільшеним ККД та зміненою конструкцією профілю редуктора дозволяє виконувати широкий спектр робіт.
✔ Вікно у відсіку щіток для їхньої швидкої заміни.
✔ Блокування шпинделя швидкої зміни диска.
✔ Прекрасна ергономіка завдяки невеликому діаметру корпусу, що забезпечує зручніше захоплення.
Технічні характеристики DWE4117
Виробник
DeWALT
Країна-виробник
Індія
Тип шліфувальної машини
кутова мережева (болгарка)
Джерело живлення
мережевий
Споживана потужність, Вт
950
Частота обертання, об/хв
12000
Регулювання оборотів
немає
Діапазон частоти обертання, об/хв
12 000
Плавний пуск
немає
Діаметр диска, мм
125
Вага, кг
1.8
Комплектація
✔ Захисний кожух – 1 шт.
✔ Бічна рукоятка – 1 шт.
✔ Внутрішній та зовнішній фланці - 1 шт.
✔ Спецключ – 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плавний пуск | Немає |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип призначення | Професійна шліфмашина кутова - болгарка мережева DeWALT DWE4117 : 950Вт, диск 125мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴





