-20%

Диск пильний Metabo Precision cut Classic HW/CT 305х2.4/1.6x30, Z56 WZ 5° нег. (628064000)
1 301,25 ₴
1 041 ₴
- В наявності
- Код: 628064000
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск Metabo Precision cut Classic HW/CT 305х2.4/1.6x30, Z56 WZ 5° нег. 628064000
Твердосплавний пиляльний диск Metabo Precision cut classic 305х30 на 56 зубів призначений для широкого спектра робіт з розпилювання м'яких і твердих порід деревини. Даний диск має чистий різ. Встановлюється на циркулярні пилки.
Форма зубів WZ:
Зуб змінюється.
Має чистий різ в усіх видах м'якої і твердої деревини.
Легко заточується.
При негативному передньому куті застосовується з циркулярними пилками.
Негативний передній кут:
Більше сили різання.
Сила різання за напрямом підпори заготовки (у циркулярних пилах).
Кромка на верхній частині заготовки "чиста", а на нижній - "брудна".
Оптимальний винос диска над заготовкою становить 8-10 мм. Якщо цей параметр має інші показники, то якість різання значно погіршується.
Технічні характеристики
Матеріал дерево
Чистий розріз
Продольний і поперечний розріз
Розмір 305х1,8х30 мм
Кількість зубців 56 шт
Форма зубців WZ (змінний зуб)
Передній кут 5° нег.
Ширина розрізу 2,4 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Вид обробки | Чистий рез, Поздовжнє пиляння, Поперечне пиляння |
| Діаметр зовнішній | 305 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість зубів | 56 |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | М'яка деревина, Тверда деревина, Дерево, Ламінат |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Диск пильний Metabo Precision cut Classic HW/CT 305х2.4/1.6x30, Z56 WZ 5° нег. (628064000) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 041 ₴


