-20%

Професійний електричний фрезер Makita MT M3702B : 530 Вт, 6 цанга (M3702B)
4 748,75 ₴
3 799 ₴
- В наявності
- Код: M3702B
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Makita MT M3702B — це легкий ручний кромковий фрезер із серії Makita MT (бюджетна професійна лінійка). Підходить для домашньої майстерні, меблевих робіт, обробки крайок, фасок, пазів та декоративного фрезерування.
Фрезер Makita MT M3702B:
переваги
Легкий та компактний фрезер для роботи однією рукою
Потужний двигун 530 Вт
Просте та точне регулювання глибини за допомогою зубчастого механізму
Підходить для всіх легких профільних робіт по краях матеріалу або фрезерування канавок паралельно краю матеріалу
М'яка гумова ручка для зручної роботи
Прозора опорна плита для кращого контролю фрезерування
Обмежувач пускового струму та функція ANTIRESTART
Фрезер Makita MT M3702B:
техничні характеристики
Потужність
530 Вт
Кількість обертів
35.000 /хв
Діаметр цангового патрона
6 мм
Диметр внутрішнього отвору
35 мм
Максимальна глибина врізанння
42 мм
Рівень шуму: звуковий тиск
80 дБ(А)
Рівень шуму: похибка (к)
3 дБ(А)
Вібрації: холостий хід
2,5 м/сек²
Рівень вібрації: похибка (к)
1,5 м/сек²
Розміри (Д х Ш х В)
82 x 90 x 211 мм
Вага відповідно до EPTA
1.5 кг
Фрезер Makita MT M3702B:
комплектація
Гайковий ключ 10 мм 781036-5
Гайковий ключ 17 мм 781037-3
Напрямна для шаблону 345433-5
Фреза 6 мм 733239-7
Цанга 6 мм 763662-2
Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина фрезерування | 42 мм |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 530 Вт |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Професійний електричний фрезер Makita MT M3702B : 530 Вт, 6 цанга (M3702B) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴







