-20%

Професійна кутова шліфувальна машина Milwaukee AG 22-230 DMS (без блокування)
9 999 ₴
7 999 ₴
- В наявності
- Код: 4933433630
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
Потужний двигун 2200 Вт для високої продуктивності
Екстремально компактний дизайн, загальна довжина 485 мм та вага 5.1 кг для зручної роботи
Удароміцний захисний кожух
Швидкий доступ до щіток двигуна для здійснення сервісу
Технічні характеристики
Потужність (Вт) 2200
Швидкість без навантаження (об/хв) 6600
Діаметр диска (мм) 230
Макс. глибина різання (мм) 68
Різьблення шпинделя М 14
Фланцева гайка FIXTEC немає
DMS(без блокування) так
LLO(з блокуванням) немає
Автобалансуюча система немає
Антивібр. бокова рукоятка немає
Основна рукоятка, що обертається, немає
Вага (кг) 5.2
Комплект поставки
Кутошліфувальна машина (УШМ, Болгарка) Milwaukee AG 22-230 DMS 230мм - 1 шт
Захисний кожух-1 шт
Гайка фланцева-1 шт
Бічна рукоятка-1 шт
Кабель 4 м-1 шт
Ключ-1 шт
Інструкція з експлуатації
Поставляється у картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Вага | 5.2 кг |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 6600 об/хв |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Тип призначення | Професійна кутова шліфувальна машина Milwaukee AG 22-230 DMS (без блокування) : 2200Вт, 6600 об/хв, диск 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴





