-15%

Болгарка з регулятором (кутова шліувальна машина) TEX.AC ТА-01-425
1 906 ₴
1 614 ₴
- В наявності
- Код: ТА-01-425
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двигун
Для виконання тривалих робіт по обробці металу в кутової шліфувальної машині Тех.АС ТА-01-425 встановлюється електромотор потужністю 1250Вт. Для забезпечення довгого терміну експлуатації електромотора обмотка покривається в кілька шарів спеціальним лаком. Багатошарова лакування забезпечує механічний захист якоря запобігаючи розшарування обмотки, а також захищає ізоляцію від механічного впливу частинок потрапляють всередину інструменту.
Корпус
Корпус кутової шліфувальної машини Тех.АС ТА-01-425 складається з двох частин. Основна частина корпусу має подовжню форму, завдяки чому болгарку зручно утримувати однією рукою, а друга являє собою подовжену рукоятку. Болгарки, виконані в такому дизайні затребувані серед користувачів, яким необхідно виконувати різні тривалі роботи від шліфування до розрізання металу.
Редуктор
Для збільшення терміну експлуатації рухомих компонентів редуктора в кутової шліфувальної машини Тех.АС ТА-01-425 використовуються тільки якісні компоненти, виготовлені зі спеціальних марок сталі. Кутова шліфувальна машина виконує роботи на великих оборотах, відповідно для зниження тертя і виділення надлишкового тепла застосовується мастило для високо спритних компонентів.
Комплектація
Кутова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-425 базово комплектується всім необхідними аксесуарами для роботи інструментом. У комплектацію входить спеціальний захисний кожух і додаткова рукоятка, за допомогою якої оператору буде зручно виконувати роботи, утримуючи інструмент двома руками. , Інструкція користувача, гарантійний талон і спеціальний ключ, за допомогою якого затискається притискна шайба.
Регулювання оборотів
Кутова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-425 оснащена системою плавного регулювання обертів. Регулювання оборотів відбувається за допомогою покрокового зміни швидкості від 1 до 6. Виставлене значення 1 призводить в дію електромотор з мінімальною кількістю оборотів, а виставлене значення 6 дозволить використовувати болгарку на максимальних обертах, досягаючи значення холостого ходу в 11000 об / хв. Таким чином, користувач виставляє необхідну кількість обертів для виконання робіт по обробці металу.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
МОДЕЛЬ
ТА-01-425
НОМІНАЛЬНА НАПРУГА МЕРЕЖІ (В)
220
НОМІНАЛЬНА ЧАСТОТА МЕРЕЖІ (ГЦ)
50
НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ (ВТ)
1250
КІЛЬКІСТЬ ОБЕРТІВ ХОЛОСТОГО ХОДУ (ОБ/ХВ)
0-11000
ДІАМЕТР КОЛА (ММ)
125
ПОСАДКОВИЙ ДІАМЕТР КОЛА (ММ)
22,2
РІЗЬБА ШПИНДЕЛЯ
М14
ПЛАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ОБЕРТІВ
є
ПЛАВНИЙ ПУСК
Немає даних
ДОВЖИНА МЕРЕЖЕВОГО КАБЕЛЮ (СМ)
200
ВАГА (КГ)
1,9
ГАРАНТІЯ (МІС)
36
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Додаткова рукоятка, захисний кожух, затискної ключ, інструкція, гарантійний талон
КОМПЛЕКТАЦІЯ
ДОДАТКОВА РУКОЯТКА
Має
ЗАХИСНИЙ КОЖУХ
Має
ЗАТИСКНИЙ КЛЮЧ
Має
ІНСТРУКЦІЯ
Має
ГАРАНТІЙНИЙ ТАЛОН
Має
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tex.AC |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Додаткова ручка | Да |
| Кейс у комплекті | Немає |
| Підсвітка робочої зони | Немає |
| Тип призначення | Болгарка з регулятором (кутова шліувальна машина) TEX.AC ТА-01-425 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 614 ₴




