-20%

Потужний компресор безмасляний Edon ED-1100-10L: ресивер 10л, 1.1 кВт. (ED1100-10L)
4 368,75 ₴
3 495 ₴
- В наявності
- Код: ED1100-10L
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор безмасляний Edon ED-1100-10L
Компресор безмасляний Edon ED-1100-10L призначений для живлення різних пристроїв і пневмоінструментів стисненим повітрям. Головна відмінність полягає в тому, що в даній лінійці компресорного обладнання для змащення кривошипно-шатунного механізму не використовується олія, а самі поршні ущільнені спеціальними кільцями з композитних матеріалів і не потребують постійного змащення за допомогою олії. Основною перевагою безмасляних компресорів є саме відсутність олії, їх не потрібно постійно змащувати, перевіряти наявність олії у пристрої та витрачати гроші на її покупку.
Особливості:
Безмасляний
Захист від перегріву
Сталевий циліндр
Автоматика
Аварійний клапан скидання
Характеристики:
Тип - безмасляний компресор
Місткість ресивера 10 літрів
Робочий тиск 8 атмосфер
Обмотка якоря мідна
Кран для спуску конденсату
Захисний клапан
Захисний вентиль
Звуковий тиск 60 дБ
Вага 25 кг
Основні характеристики
Komppecop EDON ED 1100-10L
Виробник
ЕДОН
Тип
Поршневий
Тиск, бар
8
Об'єм ресивера, л
10
Розташування ресивера
Горизонтальне
Охолодження
Безмасляне
Форм-фактор
Переносний
живлення
Електричний
Рівень шуму, дБ
60
вага, кг
25
Колір
Чорний
характеристики
Тиск
Є 8 бар
Гарантія
12 міс.
Тиск на виході
Є 8 бар
Живлення
220 В
Робочий тиск
Є 8 бар
Об'єм ресивера
10 л
Тип
Компресор
Продуктивність
200 л/хв
Кількість циліндрів
2
Довжина мережевого кабелю
2 м
Тип живлення
Мережевий
Поставляється
У картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 10 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Компресор | безмасляний |
| Тип призначення | Потужний компресор безмасляний Edon ED-1100-10L: ресивер 10л, 1.1 кВт, 8 бар, вага 25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 495 ₴

