
Потужний зарядний пристрій для акумуляторів 18 В GTM Ch18V/2,2А (2697)
683 ₴
- В наявності
- Код: 2697
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій для акумуляторів 18 В GTM Ch18V/2,2А
GTM Ch18V/2,2А - мережевий зарядний пристрій для акумуляторів GTM з напругою живлення 18 В. На корпусі є світлодіодна індикація процесу заряджання.
Основні переваги зарядного пристрою GTM Ch18V/2,2А:
Простота використання
Споживана потужність під час роботи всього 55 Вт
На виході видає 18 В 2.2 А
Час заряджання акумулятора ємністю 2 А*год лише 1 година
Час заряджання акумулятора ємністю 3 А*год лише 1.5 години
Сумісність
Акумулятор Li-Ion GTM B18V/2Аh 18 В 2 А*год
Акумулятор Li-Ion GTM B18V/3Аh 18 В 3 А*год
Комплектація:
Зарядний пристрій GTM Ch18V/2,2А для акумуляторів 18 В
Характеристики Зарядний пристрій для акумуляторів 18 В GTM Ch18V/2,2А
Габарити
190x110x110 мм
Тип
Зарядний пристрій
Вага
0.4 кг
Індикація зарядки
Так
Максимальна ємність акумулятора
3 Агод
Напруга акумулятора
18 В
Тип акумулятора
Li-Ion
Кількість акумуляторів
Немає
Країна торгової марки
Україна
Стан товару
Новий
Комплектація Зарядний пристрій для акумуляторів 18 В GTM Ch18V/2,2А
Комплектація
Картонна упаковка
Кількість акумуляторів
Немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 |
| Напруга | 18 В |
| Напруга живлення | 230 В |
| Тип призначення | Потужний зарядний пристрій для акумуляторів 18 В GTM Ch18V/2,2А (2697) |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 683 ₴



