
Професійний верстат фугувально-рейсмусовий GTM WPT200A : 1250Вт, 2 в 1 (18408)
14 208 ₴
- В наявності
- Код: 18408
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Верстат фугувально-рейсмусовий GTM WPT200A (WPT200A)
GTM WPT200A - компактний деревообробний верстат побутового класу. Поєднує в собі відразу два пристрої: фугувальний верстат і рейсмус. Дає змогу отримати на виході гладкі дерев'яні заготовки або дошки шириною до 204 мм і висотою до 120 мм. Працює від побутової електричної мережі 220 В і споживає всього 1250 Вт.
Основні переваги GTM WPT200A:
Надійний побутовий верстат для обробки дерева
2 в 1 - фугувальний верстат і рейсмус
Працює від звичайної 1-фазної електромережі 220 В
1250 Вт - максимальна споживана потужність
8500 об/хв - частота обертів вала
2 робочих ножа зі швидкорізальної сталі
Точне регулювання глибини зняття стружки від 0 до 2 мм
Розмір столу для фугування
204 мм - максимальна ширина заготовки
120 мм - максимальна товщина заготовки
6,3 м/хв - швидкість подачі заготовки
Блокування випадкового зворотного ходу заготовки
Можливість підключення зовнішньої системи стружковидалення
Захист від перевантаження й автоматичне вимкнення в разі відключення електроенергії
Гумові ніжки для гасіння вібрації під час роботи
Комплектація:
Верстат фугувально-рейсмусовий GTM WPT200A
Інструкція з експлуатації
Характеристики Верстат фугувально-рейсмусовий GTM WPT200A (WPT200A)
Габарити
780x440x455 мм
Тип
Фуговально-рейсмусовий
Вага
21 кг
Кількість обертів
8500 об/хв
Кількість ножів
2 шт
Матеріал столу
Алюміній
Матеріал фугувальних панелей
Алюминий
Споживана потужність
1250 Вт
Висота проходу
120 мм
Діаметр ножового валу
63 мм
Розміри фугувальних панелей
740x210 мм
Стружка при рейсмусуванні
0-2 мм
Стружка при фугуванні
0-2 мм
Швидкість подачі
6.3 м/хв
Ширина проходу
204 мм
Країна-виробник
Китай
Країна торгової марки
Україна
Стан товару
Новий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина заготівлі | 120 мм |
| Споживана потужність | 1.25 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Ширина заготовки | 204 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 21 кг |
| Додаткові параметри | |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина заготівки | 120 |
| Діаметр ножового валу | 63 мм |
| Кількість ножів | 2 |
| Матеріал столу | Алюміній |
| Швидкість подавання | 6.3 м/хв |
| Стружка при рейсмусуванні | 0-2 мм |
| Стружка при фугуванні | 0-2 мм |
| Тип призначення | Професійний верстат фугувально-рейсмусовий GTM WPT200A : 1250Вт, 2 в 1 (18408) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 208 ₴




