-10%

Потужна акумуляторна повітродувка Makita DUB 362 Z (без акума і зп)
14 984 ₴
13 499 ₴
- В наявності
- Код: DUB362Z
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Makita DUB362Z — це професійна акумуляторна повітродувка серії LXT, яка працює від двох 18V акумуляторів (разом 36V). Оснащена безщітковим двигуном, вона забезпечує високу продуктивність і підходить як для садових, так і для будівельних задач.
Акумуляторна повітродувка Makita DUB 362 Z :
переваги
Безщітковий двигун Makita BL та два літій-іонні акумулятори 18 В забезпечують більш високий об'єм та швидкість повітря
Пилозахищений та водостійкий інструмент для ефективної роботи
Новий безщітковий двигун забезпечує більш високу потужність та продуктивність інструменту
Регулятор числа обертів
Нижчий рівень шуму
Час безперервної роботи від акумуляторів 1840B - 10-61 хвилина
Час безперервної роботи від акумуляторів 1850B - 12-75 хвилин
Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять
Акумуляторна повітродувка Makita DUB 362 Z :
техничні характеристики
Напруга акумулятора
18 В + 18 В
Тип акумулятора
Li-ion, LXT
Тип двигуна
безщітковий
Кількість обертів
11.400 - 21.500 /хв
Швидкість повітряного потоку
27 - 53 м/сек
Максимальний об'єм повітря
6,7 - 13,3 м³/хв
Рівень шуму: звуковий тиск
75 дБ(А)
Рівень шуму: звукова потужність
86 дБ(А)
Вібрації: холостий хід
1,1 м/сек²
Розміри (Д х Ш х В)
981 x 204 x 298 мм
Вага
3,9 кг
Акумуляторна повітродувка Makita DUB 362 Z :
комплектація
Інструкція з експлуатації
Картонна коробка
Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Повітродув садовий |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Форм-фактор | Переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 21500 об/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний обсяг повітря | 6,7 - 13,3 м³/хв |
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В |
| Швидкість повітряного потоку | 27 - 53 м/сек |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип призначення | Потужна акумуляторна повітродувка Makita DUB 362 Z (без акума і зп) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 499 ₴







