-10%

Професійна пряма шліфувальна машина Makita GD0810C : 750 Вт, Ø 50 мм (GD0810C)
12 764 ₴
11 499 ₴
- В наявності
- Код: GD0810C
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Makita GD0810C — це мережева пряма шліфувальна машина (die grinder), призначена для точного шліфування, зачистки та обробки деталей у важкодоступних місцях. Завдяки вузькому корпусу та подовженому шпинделю вона ідеально підходить для внутрішніх робіт і металообробки.
Пряма шліфувальна машина Makita GD0810C:
переваги
Високомоментна пряма шліфувальна машина з максимальним розміром патрона 8 мм.
Спеціальна система приводу з муфтою Super-Joint-System від Maкіта запобігає ривкам інструменту при роботі та пуску
Лабіринтне ущільнення захищає двигун та підшипники від забруднення.
Ідеальна для обробки внутрішніх поверхонь, видалення фарби та ін. за допомогою шліфувальних листових щіток.
Пряма шліфувальна машина Makita GD0810C:
техничні характеристики
Потужність
750 Вт
Кількість обертів холостого ходу
1.800 - 7.000 /хв
Максимальний діаметр шліфувальної головки Ø
50 мм
Максимальний діаметр цанги
8 мм
Рівень шуму: звуковий тиск
79 дБ(А)
Рівень шуму: звукова потужність
90 дБ(А)
Вібрації: шліфування
2,5 м/сек²
Розміри (Д х Ш х В)
371 x 75 x 75 мм
Вага відповідно до EPTA
1,7 кг
Пряма шліфувальна машина Makita GD0810C:
комплектація
Цанговий затискач Ø6 мм для GD0810C 193012-1
Ключ 13 781203-2
Ключ 19 781206-6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 19 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вібрації: шліфування | 2,5 м/сек² |
| Максимальний діаметр цанги | 8 |
| Максимальний діаметр шліфувальної головки Ø | 50 мм |
| Тип призначення | Професійна пряма шліфувальна машина Makita GD0810C : 750 Вт, Ø 50 мм (GD0810C) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 499 ₴



