-27%

Садовий пилосос, повітродувка, подрібнювач 3000 Вт, 40л, Einhell GC-EL 3024 E (3433370)
2 592 ₴
1 890 ₴
- В наявності
- Код: 3433370
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садовий пилосос-повітродувка Einhell GC-EL 3024 E (3433370)
Електрична повітродувка GC-EL 3024 E з потужністю 3000 Вт, яка зарекомендувала себе як надійний помічник для прибирання території та саду.
Особливості садового порохотяга:
Перемикання між функціями всмоктування та видування без інструментів дозволяє швидко адаптуватися до виконання потрібної роботи.
Електронне регулювання швидкості на ручці (7 швидкостей перед набору) дозволяє точно дозувати силу всмоктування або видування.
Два напрямні ролика забезпечують комфортну роботу на тротуарах, газонах та пересічній місцевості.
Завдяки великій всмоктувальній трубці, що складається з двох частин, в 40-літровий мішок легко всмоктується ще більше листя.
А ще особливістю є вбудований механізм мульчування, що ідеально підходить для подрібнення більшої кількості листя або трави 10 до 1, а потім для закладки компосту. Мішок для сміття місткістю 40 літрів має оглядове віконце для контролю його наповненості.
Регульований ремінь та додаткова рукоятка Einhell GC-EL 3024 E дозволяє працювати, не відчуваючи втоми.
Комплектація Einhell GC-EL 3024 E:
1) Велике всмоктувальне та видувне сопло з двох частин.
2) Великий мішок для збирання листя 40 л.
Технічні характеристики Einhell GC-EL 3024 E:
Підключення до мережі:
230В - 240В ~ 50Гц
Споживча потужність:
3000 Вт
Частота обертів х.х:
7000 - 13500 об/хв.
Швидкість видувного потоку:
240 км/год
Потужність всмоктування:
650 м3/год (10,8 м3/хв.)
Подрібнення:
10:1
Мішок для збору лисття:
40 л
Вага нетто:
3,13 кг
Вага брутто:
3,83 кг
Розміри в упаковці:
335 x 440 x 190 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний об'єм повітряного потоку | 650 куб.м/год |
| Об'єм сміттєзбірника | 40 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Воздуходув-пилосос |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.13 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 230В |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 13500 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Довжина: | 1300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴









