-20%

Професійна ексцентрикова шліфмашина Makita BO 5030 (BO5030)
5 623,75 ₴
4 499 ₴
- В наявності
- Код: BO5030
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Makita BO5030 — це мережева ексцентрикова (орбітальна) шліфмашина, призначена для чистової обробки поверхонь. Вона поєднує обертальний і коливальний рух, що забезпечує рівне, безслідовне шліфування.
Ексцентрикова шліфмашина Makita BO 5030:
переваги
Потужний двигун для надважких робіт
Ефективне видалення пилу через опорну плиту та можливість підключення до пилососа Makita без адаптера
Кріплення шліфувального паперу на липучці
Ергономічний прогумований корпус для кращого контролю над інструментом під час роботи та зниження впливу вібрації на руки користувача
Обгумований вмикач запобігає потраплянню в нього пилу
Миттєва зупинка шліфувальної тарілки при вимиканні двигуна.
Пилозбірник представлений пластиковим контейнером 135246-0 (тканинний мішок можна придбати окремо)
Ексцентрикова шліфмашина Makita BO 5030:
техничні характеристики
Потужність
300 Вт
Частота коливань холостого ходу
24.000 /хв
Амплітуда коливань
2,8 мм
Хід ексцентрика
1,4 мм
Кількість обертів холостого ходу
12,000 /хв
Діаметр диска Ø
123 мм
Діаметр шліфувального диска
125 мм
Рівень шуму: звуковий тиск
81 дБ(А)
Рівень шуму: звукова потужність
92 дБ(А)
Вібрації: шліфування
3,5 м/сек²
Розміри (Д х Ш х В)
153 x 123 x 153 мм
Вага відповідно до EPTA
1,3 кг
Ексцентрикова шліфмашина Makita BO 5030:
комплектація
Пилозбірник для BO5030 135246-0
Шліфувальний папір 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Амплітуда коливань | 2.8 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 123 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Професійна ексцентрикова шліфмашина Makita BO 5030 (BO5030) |
| Хід ексцентрика | 1,4 мм |
| Частота коливань холостого ходу | 24.000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴



