-20%

Акумуляторна безщіткова ланцюгова пила TEX.AC TAOE-S12BL : без АКБ і ЗП, шина 30см (TAOE-S12BL)
2 825 ₴
2 260 ₴
- В наявності
- Код: TAOE-S12BL
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна пила Tex.AC TAOE-S12BL — це зручний та мобільний інструмент для роботи в саду, на дачі або в господарстві. Завдяки бездротовому живленню та безщітковому двигуну вона поєднує високу продуктивність, надійність і простоту у використанні.
Tex.AC TAOE-S12BL — це ідеальний вибір для тих, хто хоче отримати , надійний та сучасний інструмент для щоденних задач без зайвих складнощів.
Характеристики
Характеристики Tex.AC TAOE-S12BL
Живлення
Акумулятор
Тип двигуна
Безщітковий
Напруга акумулятора (В)
20
Місткість акумулятора (А\год)
-
Тип охолодження
Повітряний
Плавний пуск
Має
Миттєва зупинка ланцюга
Має
Аварійне гальмо
Має
Автоматичне змащування ланцюга
Має
Система натягу ланцюга
Безключева
Кількість батареї для роботи
1
Максимальна швидкість ланцюга (м/с)
12
Максимальна швидкість ланцюга (об.хв)
8000
Крок ланцюга
3/8
Довжина шини (мм)
300
Об'єм масляного бака (мл)
160
Вага (кг)
3,2
Комплектація
Комплектация Tex.AC TAOE-S12BL
Шина
1шт
Ланцюг
1шт
Інструкція з експлуатації
Так
Гарантійний талон
Так
Акумулятор та зарядний
Не входить до комплекту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tex.AC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 300 мм |
| Кількість обертів | 8000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 160 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Швидкість обертання ланцюга | 12 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Акумуляторна безщіткова ланцюгова пила TEX.AC TAOE-S12BL : без АКБ і ЗП, шина 30см (TAOE-S12BL) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 260 ₴



