-10%

Потужна дриль алмазного буріння STARK DD-2500-18 (сухе та мокре свердління) 120010001
5 216 ₴
4 699 ₴
- В наявності
- Код: 120010001
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дриль алмазного буріння STARK DD-2500-18 (сухе та мокре свердління) - професійний мережевий інструмент для свердління отворів у найбільш твердих матеріалах, як, наприклад, залізобетон, бетон, цегляна/кам'яна кладки тощо. Підходить для сухого свердління та свердління із застосуванням охолодження (води).
Особливості дриля алмазного свердління Старк DD-2500-18:
Модель побудована на базі надійного двигуна з максимальною потужністю 2500 Вт, номінальною потужністю – 2200 Вт. Працює від однофазної мережі 230 В/50 Гц.
Якісний редуктор професійного класу – виготовлений із алюмінієвого сплаву зі сталевими шестернями.
Висока продуктивність: номінальні обороти – 1200 об/хв.
Підходить для роботи зі свердлами діаметром від 12 мм до 180 мм.
Посадка - 1 1/4ʺ UNC.
Передбачена можливість підключення води (для свердління із застосуванням охолодження). Діаметр сполучного отвору для підключення води – 1/4 ʺ або 6,35 мм.
Наявність запобіжної муфти сприяє безпеці використання інструменту.
Передбачено можливість стаціонарного використання - шляхом приєднання інструменту до стійки.
Наявність додаткової рукоятки – для зручності керування.
Ергономічний дизайн.
Маса даного алмазного дриля – 12 кг.
Країна-виробник: Китай.
Країна бренду: Німеччина.
Гарантія – 3 роки.
Комплектація:
Дриль алмазний;
Додаткова ручка;
Шланг для подачі води;
Інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління | 180 мм |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Алмазна свердлильна установка |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/4" |
| Додаткові функції | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип накачування | Потужна дриль алмазного буріння STARK DD-2500-18 (сухе та мокре свердління) 120010001 |
| Тип свердління | сухе та мокре свердління |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699 ₴



