-9%

Потужний акумуляторний ударний шуруповерт Tex.AC TAOE-CD150 : з АКБ 20V 4.0 Ah, 150 Hm
4 175 ₴
3 795 ₴
- В наявності
- Код: TAOE-CD150
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний шурупокрут Tex.AC TAOE-CD150 — зручний електроінструмент для закручування та відкручування кріплень, а також свердління отворів. Живиться від акумулятора, що забезпечує мобільність і незалежність від електромережі. Оснащений реверсом, регулятором крутного моменту, двошвидкісним редуктором і LED-підсвіткою. Підходить для побутового, будівельного або монтажного використання.
Характеристики
Характеристики Tex.AC TAOE-CD150
Живлення
Акумулятор
Тип двигуна
Безщітковий
Акумулятор (В)
20В
Тип батареї
Li-Ion
Місткість акумулятора (А\год)
4
Крутний момент (Н/м)
150
Кількість обертів (об/хв)
0-500 / 0-1900
Кількість швидкостей
2
Регулювання крутного моменту
20+2
Тип патрона
Швидкозатискний
Діаметр патрона (мм)
1-13
Блокування шпинделя
Має
Автостоп
Має
Підсвічування робочої зони
Має
Функція реверсу
Має
Функція удару
Має
Швидкознімний патрон
Незнімний
Вага (кг)
2,5
Комплектація
Комплектация Tex.AC TAOE-CD150
Акумуляторна батарея 4 Aг
1шт
Акумуляторний шуруповерт
1шт
Пластиковий кейс
1шт
Зарядний пристрій
1шт
Додаткова рукоятка
1шт
Інструкція з експлуатації
Має
Гарантійний талон
Має
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tex.AC |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1900 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 150 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Додаткова ручка | Да |
| Підсвітка робочої зони | Да |
| Прогумований держак | Да |
| Регулювання крутного моменту | 20+2 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип призначення | Потужний акумуляторний ударний шуруповерт Tex.AC TAOE-CD150 : з АКБ 20V 4.0 Ah, 150 Hm |
| Швидкознімний патрон | Незнімний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 795 ₴


