-1%

Пила циркулярна акумуляторна DeWALT DCS570N (без Акб) : 18В, 5500 об/хв., диск 184 мм, 3,6 кг
14 159 ₴
13 999 ₴
- В наявності
- Код: DCS570N
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна циркулярна пила DeWALT DCS570N
Призначена для виконання поздовжніх, поперечних і похилих пропилів у масивній деревині, твердих деревинно-волокнистих, деревинно-стружкових, столярних плитах і пластмасі.
Під час будівництва приватно відключають електроенергію, а працювати треба далі. Саме для таких випадків стане в нагоді цей акумуляторний інструмент.
Пила дискова акумуляторна DeWALT DCS570N поєднує потужний двигун і компактний дизайн, що робить роботу з інструментом більш комфортною. Пила оснащена додатковою рукояткою для безпечної роботи двома руками та чудовим балансуванням для тривалих робіт. З переваг також хочеться виділити низький рівень вібрації та тривалий термін експлуатації інструменту. У комплекті йде пиляльний диск з 24 зубами, ключ, перехідник для порохотяга, без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики Пила дискова акумуляторна DeWALT DCS570N:
Виробник: DeWALT
Вага, кг: 3.6
Діаметр диска, мм: 184
Макс. глибина різу під кутом 45, мм: 49
Макс. глибина різу під кутом 90, мм: 64
Максимальне число оборотів, об/хв.: 5500
Максимальний кут нахилу, град: 57
Напруга акумулятора, В: 18
Регулювання оборотів: немає
Комплектація Пила дискова акумуляторна DeWALT DCS570N:
Циркулярна пилка DeWALT DCS570N.
Пильний диск із 24 зубами.
Ключ для зміни диска.
Перехідник для пилососу
Інструкція користувача та гарантійний талон.
Картонна коробка.
Без акумулятора та зарядного пристрою!
Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, докупайте в розділі Акумулятори Батареї Зарядні.
Важко вибрати – повідомте консультанту під час оформлення замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.6 кг |
| Максимальна глибина пропілу | 64 мм |
| Максимальний діаметр диска | 184 мм |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Максимальна глибина пропилювання | 64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴










