-57%

Лазерний нівелір PROFI-TEC PGL 4D 1640 (40 м, 16 ліній, зелений промінь)
5 327 ₴
2 290 ₴
- В наявності
- Код: 005906
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лазерний нівелір PROFI-TEC PGL 4D 1640 – це професійний прилад для нівелювання, який дозволяє побудувати похилі, вертикальні та горизонтальні лінії за допомогою обертання лазера, використовується у будівельній, промисловій, архітектурній сферах та побутовому будівництві.
Особливості лазерного нівеліру PROFI-TEC PGL 4D 1640:
Міцний корпус та захист від пилу та водних бризок IP54;
Точність лазерного рівня – ± 0.3 мм/м;
Фіксація на штативі із різьбленням 1/4″;
Акумулятор 4800 мА·год забезпечує максимальний час роботи 6 годин;
Пульти дистанційного керування;
Можливість роботи з приймачем;
Індикатор перевищення нахилу лазера по вертикалі або горизонталі більш ніж на 3°;
Функція побудови похилих ліній;
Фіксація маятникового механізму;
Зелений колір лазерного променя дозволяє комфортно працювати навіть в умовах яскравого освітлення;
Робочий діапазон становить до 40 м.
Комплект поставки:
Лазерний нівелір PROFI-TEC PGL 4D 1640;
Пульт дистанційного керування ×2;
Акумуляторна батарея ×2;
Зарядний пристрій;
Ліфт-платформа;
Комплект для магнітного кріплення на стіну;
Інструкція з експлуатації;
Гарантійний талон;
Пластиковий кейс.
ХАРАКТЕРИСТИКА
Колір лазерного променя
зелений
Довжина лазерної хвилі
515 нм
Робочий діапазон
40 м
Кількість променів
16 шт.
Джерело живлення
акумулятор
Напруга акумулятора
3,7 В
Тип акумулятора
Li-ion
Ємність акумулятора
4800 мА·год
Максимальний час роботи
6 год
Різьбове з’єднання
1/4″
Похибка вимірювання
±0,3 мм/м
Діапазон вирівнювання/компенсації
±3°
Діапазон робочої температури
від -10 до +40 °С
Клас лазера
II
Клас захисту
IP54
Вага каркас / комплект
0,6 / 2,6 кг
Габарити упаковки
340×300×140 мм
Гарантія
24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 515 нм |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Похибка вимірювання | 0.3 мм/м |
| Робочий діапазон | 40 м |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кут самовирівнювання | 3 град. |
| Колір лазера | Зелений |
| Додаткові функції | |
| Робота в похилому положенні | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість променів | 16 шт. |
| Максимальний час роботи | 6 годин |
| Нарізне з'єднання | 1/4" |
| Тип призначення | Лазерний нівелір PROFI-TEC PGL 4D 1640 (40 м, 16 ліній, зелений промінь) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 290 ₴










