-20%

Потужний акумуляторний гайковерт PROFI TEC PTW1003 : з АКБ 20V 4.0Aч, 1020 Нм (008146)
8 061,25 ₴
6 449 ₴
- В наявності
- Код: 008146
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний гайковерт PROFI-TEC PTW1003BL – це професійний інструмент для закручування та відкручування різьбових з’єднань на болтах та гайках, який стане потужним помічником для фахівців у галузі автомобілебудування, механіки або важкого будівництва.
Особливості акумуляторного гайковерта PROFI-TEC PTW1003BL:
Ефективний безщітковий двигун забезпечує високу продуктивність та продовжує термін служби інструменту;
Міцний, прогумований корпус захищає внутрішні елементи від зовнішнього впливу;
Високий крутний момент дозволяє швидко і легко затягувати елементи кріплення з великими зусиллями затягування, такі як болти і гайки;
Система повітряного охолодження сприяє активному відводу тепла від внутрішніх вузлів;
Високоміцний металевий редуктор витримує інтенсивні навантаження;
Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Комплект поставки:
Акумуляторний гайковерт PROFI-TEC PTW1003BL;
Набір головок (19 / 21 / 22 мм);
Акумулятор PT2040VX (4.0 Аг) ×1;
Зарядний пристрій BC20V;
Інструкція з експлуатації;
Гарантійний талон;
Пластиковий кейс.
ХАРАКТЕРИСТИКА
Напруга акумулятора
20 В
Тип двигуна
безщітковий
Діаметр хвостовика
1/2″
Максимальний крутний момент
1020 Нм
Джерело живлення
акумулятор
Тип акумулятора
Li-ion
Кількість швидкостей роботи
3
Кількість обертів холостого ходу
0 – 900 / 1000 / 1800 об/хв
Кількість ударів
0 – 1800 / 2000 / 2200 уд/хв
Гарантія
24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Максимальний крутний момент | 1020 H*m |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Безщітковий |
| Кількість ударів | 0 – 1800 / 2000 / 2200 уд/хв |
| Тип призначення | Потужний акумуляторний гайковерт PROFI TEC PTW1003 : з АКБ 20V 4.0Aч, 1020 Нм (008146) |
| Число обертів холостого ходу | 0 – 900 / 1000 / 1800 об/хв об/хв |
| набір головок | (19 / 21 / 22 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 449 ₴

