-8%

Професійний відбійний молоток пневматичний GTM G10 МОП-3 : 43 Дж, 960 уд./хв, 1200 л/хв (39415)
6 186 ₴
5 699 ₴
- В наявності
- Код: 39415
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС
Відбійний молоток пневматичний GTM G10 МОП-3
Відбійний молоток GTM G10 МОП-3 – пневматичний інструмент для проведення ремонтних робіт у дорожньому покритті, на будівництві під час демонтажу стін та перекриттів. Компактні розміри та вага дозволяють працювати молотком тривалий час без утоми.
Переваги відбійного молотка GTM G10 МОП-3
Надійна конструкція
Велика рукоятка не ковзає і зручно розташована в руці
Збільшений діаметр та хід робочого поршня (38 мм та 155 мм)
43 Дж - сила удару
960 уд/хв - частота ударів молотка
5 Бар - робочий тиск
1200 л/хв - споживання повітря під час роботи
Використовує стандартні піки з діаметром хвостовика 24 мм та довжиною 70 мм.
270 мм - мінімальна довжина піки
500 мм - максимальна довжина піки
Комплектація:
Пневмомолоток відбійний GTM G10 МОП-3
Пружина
Перехідник под шланг 19 мм
Характеристики Відбійний молоток пневматичний GTM G10 МОП-3
Довжина пристрою
570 мм
Тип
Пневмомолоток
Вага
10.5 кг
Витрата повітря
1200 л/хв
Діаметр хвостовика
24 мм
Енергія удару
43 Дж
Кількість ударів
960 уд/хв
Номінальний тиск
5 бар
Тип патрона
Круглий
Діаметр шлангу
3/4 дюйм
Діаметр штуцера
3/4 дюйм
Країна торгової марки
Україна
Стан товару
Новий
Комплектація Відбійний молоток пневматичний GTM G10 МОП-3
Комплектація
Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10.5 кг |
| Внутрішній діаметр шланга | 19 мм |
| Діаметр вхідного штуцера | 3/4" |
| Діаметр хвостовика | 24 мм |
| Довжина інструменту | 0.57 м |
| Максимальна сила удару | 43 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 960 уд/хв |
| Витрата повітря | 1200 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина інструмента | 0.57 |
| Робочий тиск | 5 |
| Тип призначення | Професійний відбійний молоток пневматичний GTM G10 МОП-3 : 43 Дж, 960 уд./хв, 1200 л/хв (39415) |
| Тип паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 699 ₴


