-20%

Якісний cадовий подрібнювач GTM MS2800/45 фрезерний механізм : 2800 Вт, діаметр гілки 45 мм, ніж, контейнер 55 л
12 499 ₴
9 999 ₴
- В наявності
- Код: 83301
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Садовий подрібнювач GTM MS2800/45, фрезерний механізм (MS2800/45)
GTM MS2800/45 - садовий подрібнювач побутового класу, призначений для роботи зі свіжими і сухими гілками, з листям або без, а також підсушеними стеблами рослин. Максимальна товщина гілок під час роботи становить 45 мм. Як ріжучий інструмент використовується циліндрична фреза з гострими ріжучими гранями. Фреза виготовлена з якісної інструментальної сталі і здатна прослужити довгий термін без необхідності заміни. Подрібнювач комплектується сміттєзбірником з ударостійкого пластику об'ємом 55 л.
Основні переваги GTM MS2800/45:
Надійний індукційний двигун із живленням від побутової мережі 220 В
2800 Вт - споживана потужність двигуна
Ріжуча фреза з інструментальної сталі A8
43 об/хв - частота обертання ножів
45 мм - максимальна товщина гілок
Вбудований реверс для звільнення застряглих гілок
55 л - місткий сміттєзбірник
Електронний захист від перевантаження
Захист від випадкового запуску подрібнювача
Вологозахищена панель управління
Металева протиріжуча пластина-направляюча
Зворотний клапан для захисту від викиду трісок у користувача
Вбудована в корпус євровилка із заземленням тип F (Shuko)
Захист корпусу за стандартом IPx4
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Садовий подрібнювач GTM MS2800/45
Сміттєзбірник 55 л
Штовхач
Комплект кріплень
Набір інструментів
Інструкція з експлуатації
Характеристики Садовий подрібнювач GTM MS2800/45, фрезерний механізм (MS2800/45)
Матеріал
Пластик
Вага
27.0 кг
Макс. діаметр гілки
45 мм
Продуктивність
125 кг/год
Система подрібнення
Фреза
Матеріал контейнера
Пластик
Наявність реверсу
Так
Потужність двигуна
2800 Вт
Живлення
Від мережі 220 В
Контейнер для збору
є
Місткість контейнера
55 л
Призначення
Гілки і листя
Рівень шуму
90 дБ
Країна-виробник
Китай
Країна торгової марки
Україна
Стан товару
Новий
Комплектація Садовий подрібнювач GTM MS2800/45, фрезерний механізм (MS2800/45)
Комплектація
комплект інструментів,сміттєзбірник,штовхач
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Продуктивність | 125 кг/год |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість обертів | 43 об/хв |
| Максимальний діаметр гілок | 45 мм |
| Призначення | Гілки і листя |
| Наявність реверсу | Да |
| Об'єм травозбірника | 55 |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Різальний механізм | Фрезерний |
| Тип призначення | Якісний cадовий подрібнювач GTM MS2800/45 фрезерний механізм : 2800 Вт, діаметр гілки 45 мм, ніж, контейнер 55 л |
| Тип травозбірника | Жесткий |
| Форм-фактор | Пересувний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








