-10%

Потужна акумуляторна віброприсоска EDON ED-VTVB20Li : з АКБ 21V 2.0 Ah + ЗП
4 274 ₴
3 850 ₴
- В наявності
- Код: ED-VTVB20Li
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна вібраційна присоска Edon ED VTVB20LI —
Акумуляторна віброприсоска EDON ED-VTVB20Li — це сучасний інструмент, який значно спрощує процес укладання плитки та підвищує якість виконання робіт. Вона поєднує функції вакуумної присоски та вібраційного механізму, що дозволяє не тільки зручно переносити плитку, а й рівномірно “садити” її на клей без утворення повітряних пустот.
Інструмент працює від акумулятора 21 В, забезпечуючи повну мобільність без прив’язки до електромережі. Завдяки цьому віброприсоска ідеально підходить як для професійного використання, так і для домашнього ремонту.
Переваги:
Вбудована вібрація для ідеального вирівнювання плитки 12 режимів швидкості для різних типів матеріалів.
Потужний акумулятор для автономної роботи.
Надійна фіксація плитки завдяки присоску Ø123 мм.
Підходить для гладких і шорсткуватих поверхонь.
Зменшує кількість повітря під плиткою. Зручний і ергономічний дизайн.
Характеристики:
Тип: вібраційний присосок для плитки
виробник: Edon
Стан: новий
Робоча пружна: 21 В
Ємність акумулятора: 2000 мА·год
Кількість швидкостей: 12
Частота вібрації: 3500 – 8500 об./хв
Діаметр присоска: 123 мм
Комплектація
Вібраційна присосок Edon ED VTVB20LI
Акумулятор
Зарядний пристрій
Інструкція
Паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вантажопідйомність | 50 кг |
| Кількість присосок | 1 |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип присоски | Стандартна (пряма) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм | 123 |
| Напруга акумулятора | 21 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип призначення | Потужна акумуляторна віброприсоска EDON ED-VTVB20Li : з АКБ 21V 2.0 Ah + ЗП |
| Частота вібрацій | 3500 – 8500 об/хв |
| ємність акумулятора | 2.0 Ah |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴




