-20%

Потужний електричний дриль-шуруповерт (електрошуруповерт) MAKITA DF0300 : 320 Вт, 1-10мм сверло, 42 Нм, шуруповерт для дому
4 127 ₴
3 299 ₴
- В наявності
- Код: DF0300
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС
Мережевий дриль-шуруповерт DF0300 Makita:
переваги
Швидка заміна вугільних щіток
Зручно розташований перемикач реверсу
Швидкозатискний патрон 10 мм забезпечує легку зміну бити однією рукою
Зручна ергономічна рукоятка забезпечує високу ефективність роботи з інструментом
Регулятор числа обертів Довжина кабелю 2,5 метра
Редуктор встановлено як у акумуляторних моделях
Втоплена кнопка блокування для безперервного використання
Мережевий дриль-шуруповерт DF0300 Makita:
техничні характеристики
Потужність
320 Вт
Тип двигуна
щітковий
Кількість обертів холостого ходу
0 – 450 / 0 – 1.500 об/хв
Діаметр затискного патрона
1 - 10 мм
Діаметр свердління сталь / дерево
10 / 28 мм
Регулювання крутного моменту
20 + D
Крутний момент жорсткий / м'який
42 / 21 Нм
Регульований діапазон крутного моменту (прибл.)
1 - 5 Нм
Механічні швидкості
2
Розміри
220x67x206 мм
Вага відповідно до EPTA
1,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 42 H*m |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 2.5 м |
| Споживана потужність | 320 Вт |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Немає |
| Тип призначення | Потужний електричний дриль-шуруповерт (електрошуруповерт) MAKITA DF0300 : 320 Вт, 1-10мм сверло, 42 Нм, шуруповерт для дому |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴







