-24%

Професійний акумуляторний дриль-шурупокрут MAKITA DDF485Z : 18V, (без АКБ і зарядного)
7 199 ₴
5 499 ₴
- В наявності
- Код: DDF485Z
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис: Акумуляторний дриль-шурупокрут MAKITA DDF485Z
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DDF485Z - призначений для виконання операцій з закручування елементів кріплення і по створенню отворів в різних широко поширених сьогодні матеріалах. Пропонована техніка функціонує незалежно від мережі, завдяки чому її можна використовувати в різних місцях. Що стосується діаметру свердління, то в разі вирішення завдань зі сталлю і з каменем він у цього пристрою дорівнює 13 мм, а з деревиною 38 мм. Кількість обертів за одну хвилину у оператора є можливість регулювати відповідно до особливостей робіт.
Комплект поставки:
Зверніть увагу, акумулятор і зарядний пристрій в комплект поставки не входять.
Переваги для користувача:
- швидка заміна оснащення, що не вимагає від користувача зусиль
- є реверс
- спеціальна скоба внизу рукоятки дає можливість фіксувати пристрій на ремені
- невеликі розміри і легкість
- механічна двоступенева передача
- підсвічування робочої області дозволяє без всяких складнощів проводити операції в погано освітлених місцях
- електричне гальмо двигуна
Технічні характеристики:
Частота холостого ходу
0 - 500 об./хв
Частота холостого ходу - 2-га швидкість
0 - 1900 об./хв
Свердлильний патрон
1.5 - 13 мм
Діаметр свердління (сталь)
13 мм
Діаметр свердління (дерево)
38 мм
Крутний момент (твердий / м'який матеріал)
50 / 27 Нм
Двигун
безщітковий
Акумулятор
18 В LXT
Тип акумулятора
Li-Ion
Розміри
169 x 79 x 255 мм
Вага
1,7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 50 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 38 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴







