-20%

Акумуляторна кутова шліфувальна машина GTM AGC18/125BL : з АКБ 2шт-18В 4А, диск 125 мм (2693)
10 176,25 ₴
8 141 ₴
- В наявності
- Код: 2693
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна кутова шліфувальна машина GTM AGC18/125BL безщіткова
GTM AGC18/125BL - безщіткова кутова шліфувальна машина (болгарка) професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В. Інструмент призначений для роботи з відрізними та зачистними кругами, чашками та щітками діаметром до 125 мм. Болгарка обладнана 3-ступінчастим перемикачем обертів, що дозволяє регулювати швидкість обертання круга від 3000 до 8500 об/хв.
Основні переваги GTM AGC18/125BL:
Інструмент професійного класу
Безщітковий двигун
125 мм – максимальний діаметр круга
3-ступеневе регулювання обертів
3000-8500 об/хв - максимальні оберти круга
Підтримання обертів під навантаженням
Захист від перевантаження
Поліпшена система охолодження двигуна
Поліпшена конструкція редуктора
Прогумована рукоятка
Комплектація:
Акумуляторна кутова шліфувальна машина GTM AGC18/125BL
Акумулятор Li-Ion 18 В 4 А*год - 2 шт
Зарядний пристрій 18 В 4 А
Захисний кожух
Додаткова рукоятка
Ключ
Інструкція з експлуатації
Пластиковий кейс
Характеристики Акумуляторна кутова шліфувальна машина GTM AGC18/125BL безщіткова
Вага
2.85 кг
Кількість обертів
8500 об/хв
Макс. діаметр диска
125 мм
Індикація зарядки
є
Безключова заміна диску
Немає
Особливості
регулювання обертів
Напруга акумулятора
18 В
Тип акумулятора
Li-Ion
Живлення
Від акумулятора
Тип двигуна
Безщітковий
Кількість акумуляторів
2 шт
Рівень шуму
82 дБ
Різьба шпинделя
M14
Країна торгової марки
Україна
Стан товару
Новий
Комплектація Акумуляторна кутова шліфувальна машина GTM AGC18/125BL безщіткова
Комплектація
2 акумулятори 4 А*год, Зарядний пристрій, Кейс
Кількість акумуляторів
2 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.85 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Кейс в комплекті | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Акумуляторна кутова шліфувальна машина GTM AGC18/125BL : з АКБ 2шт-18В 4А, диск 125 мм (2693) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 141 ₴




