-20%

Професійна акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC101SF : з АКБ 18V 3.0 Ah, шина 100 мм
16 873,75 ₴
13 499 ₴
- В наявності
- Код: DUC101SF
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Makita DUC101SF — це легка акумуляторна міні-пила (гілкоріз), призначена для обрізання дерев, кущів і дрібних заготовок деревини. Вона орієнтована на побутове та професійне використання, де важливі мобільність і зручність.
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC101SF:
переваги
Багатофункціональна, проста у використанні, легка та компактна пилка для обрізання дерев та чагарників у саду та не тільки
Нова заміна та регулювання натягу пиляльного ланцюга без використання інструментів (просто послабте та знову затягніть важіль, щоб автоматично відрегулювати натяг пиляльного ланцюга)
Автоматичне змащування ланцюга
Компактний та легкий двигун Makita BL для підвищення ефективності роботи
Двосторонній важіль блокування вимикача для зручності користувача
Рухливий захисний кожух закриває верхню частину напрямної шини і поступово відкривається ширше в міру того, як пиляльний ланцюг глибше врізається у гілку.
Пиляльний ланцюг: 80TXL 100 мм
Віконце для контролю рівня оливи змащення ланцюга дозволяє оператору легко перевірити рівень оливи
М’яка ергономічна рукоятка для комфортної та контрольованої роботи
Електричне гальмо для максимальної безпеки та продуктивності BRAKE
Технологія Extreme Protection Technology (XPT) розроблена для підвищення пило- та вологопроникності при роботі в суворих умовах.
Схема захисту акумулятора захищає від перевантаження, надмірного розряду та перегріву
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC101SF:
техничні характеристики
Напруга акумулятора
18 В
Тип акумулятора
Li-ion, LXT
Тип двигуна
безщітковий
Крок ланцюга
0,325 "
Довжина розпилу
100 мм
Швидкість ланцюга
8 м/с
Ємність масляного резервуара
50 мл
Вихідна потужність
320 Вт
Рівень шуму: звукова потужність
87 дБ(А)
Розміри (Д х Ш х В)
408 x 90 x 249 мм
Вага з АКБ
2 кг
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC101SF:
комплектація
Шина та ланцюг 100 мм
Акумулятор 3 Аг BL1830B
Зарядний пристрій DC18SD
Мастило до ланцюна
Напилок для заточування ланцюгів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 100 мм |
| Об'єм масляного бака | 50 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Професійна акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC101SF : з АКБ 18V 3.0 Ah, шина 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 499 ₴










