-20%

Професійний акумуляторний монтажний пістолет Toua (DCCN40A) з АКБ 2ш-21V, 4.0 Ah
28 125 ₴
22 500 ₴
- В наявності
- Код: DCCN40A
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний монтажний пістолет Toua DCCN40A-це потужний і універсальний інструмент для професіоналів та домашніх майстрів. Завдяки відсутності газу, він забезпечує чисту та безпечну роботу. Різноманітні стволи дозволяють використовувати пістолет для широкого спектру завдань: від монтажу гіпсокартону до кріплення інженерних систем.
Переваги:
Універсальність: Різноманітні стволи для різних матеріалів.
Ефективність: Велика ємність акумулятора, швидка заміна стволів.
Безпека: Відсутність газу, зручний захват.
Комфорт: Легкий вага, проста в експлуатації.
Технічні характеристики:
Тип акумулятора: Li-Ion 21V, 4.0 Ah
Ємність магазину: 33 цвяхи
Енергія пострілу: 100 Дж
Довжина цвяхів: 15-40 мм
Комплектація:
Акумуляторний монтажний пістолет Toua DCCN40A - 1 шт.
Акумулятори - 2 шт.
Зарядний пристрій - 1 шт.
Захисні окуляри - 1 шт.
Кейс для транспортування - 1 шт.
Інструкція 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toua |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність магазину | 33 цвяхи |
| Вага | 4.6 |
| Довжина цвяхів | 15-40 мм |
| Енергія пострілу | 100 Дж |
| Набір насадок | Да |
| Напруга акумулятора | 21 В |
| Тип матеріалу | Дерево, бетон, метал, цегла, шлакоблок |
| Тип призначення | Професійний акумуляторний монтажний пістолет Toua (DCCN40A) з АКБ 2ш-21V, 4.0 Ah |
| ємність акумулятора | 4.0 А·год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 500 ₴










