-15%

Потужна ручна газонокосарка Einhell GC-HM 300 (3414114)
3 390 ₴
2 881 ₴
- В наявності
- Код: 3414114
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручна газонокосарка Einhell GC-HM 300 (3414114)
Ручна газонокосарка Einhell GC-HM 300 є надійним, функціональним помічником для амбітних садівників-любителів, які дбають про газони середнього розміру, забезпечуючи чистий рівний зріз та екологічно чисте косіння. Ножі косарки встановлені на шарикопідшипниковому шпинделі. Висота скошування може бути плавно відрегульована від 13 до 37 мм. Великі широкі колеса газонокосарки мають менше навантаження на газон.
Особливості ручної газонокосарки Einhell GC-HM 300:
- 5 лез із високоякісної сталі встановлені на шарикопідшипниковому шпинделі
- Плавне регулювання висоти зрізу 13-37 мм
- Широкі колеса чинять менший тиск на газон
- Задній пластиковий упорний ролик 45 мм
- кошик для трави на 16 л
- Рекомендується для газонів площею до 150 м.кв.
Характеристики
Бренд
Einhell
Код виробника
GC-HM 300
Артикул
3414114
Тип:
Ручна
Ножі:
5 шт. / O 125 мм
Регулювання висоти скошування:
плавне, 13-37 мм
Ширина скошування:
30 см
Об'єм травозбірника:
16 л
Площа скошування
150 кв. м.
Колеса передні / задні:
215 мм
Вага нетто:
6.5 кг
Вага брутто:
7.4 кг
Розміри в упаковці:
47.8 × 35.5 × 24.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 37 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Об'єм травозбірника | 16 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 150 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Тип травозбірника | М'який |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Викидання скошеної трави | Викидання в травозбірник |
| Колеса передні / задні | 215 мм |
| Ножі | 5 шт. / O 125 мм |
| Тип призначення | Ручна газонокосарка Einhell GC-HM 300 (3414114) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 881 ₴









