-12%

Потужний електричний садовий кущоріз (гілкоріз) Einhell GE-EH 7067 : 700 Вт, шини/ножа 71см / 67см (3403340)
5 191 ₴
4 572 ₴
- В наявності
- Код: 3403340
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Огляд
Кущоріз електричний Einhell GE-EH 7067 (3403340)
Електричний кущоріз Einhell GE-EH 7067 серії Expert є дуже ефективним інструментом з довжиною різу 670 мм і потужністю 700 Вт, який забезпечує гарне обрізання живоплотів, чагарників та кущів. Електричний кущоріз Einhell GE-EH 7067 забезпечує 3000 різів за хвилину з відстанню між зубами 30 міліметрів. Рухливі у протилежних напрямках двоклинкові леза виготовлені за допомогою лазерного різання та заточені алмазом сталі, що забезпечують чисті результати різу. Металевий редуктор забезпечує ефективну передачу потужності та тривалий термін служби. Дворучний вимикач / аварійний вимикач зупиняє різаки менше ніж за 1 секунду при відпусканні перемикача, забезпечуючи високу безпеку під час роботи. Хороша ергономіка для зручної роботи забезпечується додатковою ручкою та м'якою накладкою на основній рукоятці. Основна рукоятка разом з кнопкою включення може повертатися, забезпечуючи при цьому зручність роботи у різних положеннях. Електричний кущоріз Einhell також оснащений великим захистом для рук, алюмінієвою кришкою леза та захистом від ударів. Наявність кожуха для скидання обрізків з верхньої частини живоплоту полегшує роботу з кущорізом Einhell GE-EH 7067. Кабельний затискач для кріплення кабелю дозволяє зняти натяжіння та захищає кабель живлення. Кущоріз Einhell GE-EH 7067 поставляється із міцним захисним кожухом ножів для зручного транспортування або зберігання.
Особливості кущоріза Einhell GE-EH 7067:
- Дворучний запобіжний вимикач із зупинкою фрези < 1 сек.
- Безпечні леза з лазерно-різаної та алмазно-шліфованої сталі
- Металевий редуктор забезпечує довгий термін служби
- Додаткова ручка для оптимальної ергономіки
- Задню ручку можна повертати
- Великий захист для рук
- Алюмінієва кришка захисту ножів
- Кінцевий захист ножів з отвором для кріплення на стіну
- Міцний захисний кожух для зберігання та транспортування
- Під'єднуваний кожух для скидання обрізків
- Затиск для розвантаження кабелю
Характеристики
Бренд
Einhell
Код виробника
Electric Hedge Trimmer GE-EH 7067
Артикул
3403340
Потужність
700 Вт
Оберти х. х.
1500 об/хв
Довжина шини/ножа:
71 см / 67 см
Відстань між ножами:
30 мм
Різів за хвилину:
3000
Вага нетто:
3.73 кг
Вага брутто:
4.78 кг
Розміри в упаковці:
109 × 18.5 × 21.5 см
Гарантія:
36 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина шини | 670 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 700 |
| Відстань між ножами | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 3.73 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга | 220 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оберти х. х | 1500 об/хв |
| Різів за хвилину: | 3000 |
| Тип призначення | Потужний електричний садовий кущоріз (гілкоріз) Einhell GE-EH 7067 : 700 Вт, шини/ножа 71см / 67см (3403340) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 572 ₴










