-6%

Професійний відбійний молоток пневматичний GTM G15 МОП-4 : 50 Дж, 720 уд./хв, 1560 л/хв (39416)
7 162 ₴
6 699 ₴
- В наявності
- Код: 39416
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС
Відбійний молоток пневматичний GTM G15 МОП-4
Відбійний молоток GTM G15 МОП-4 – пневматичний інструмент для проведення ремонтних робіт у дорожньому покритті, на будівництві під час демонтажу стін та перекриттів. Компактні розміри та вага дозволяють працювати молотком тривалий час без утоми.
Переваги відбійного молотка GTM G15 МОП-4
Надійна конструкція
Велика рукоятка не ковзає і зручно розташована в руці
Збільшений діаметр та хід робочого поршня (39 мм та 155 мм)
50 Дж - сила удару
720 уд/хв - частота ударів молотка
5-6.3 Бар - робочий тиск
1560 л/хв - споживання повітря під час роботи
Використовує стандартні піки з діаметром хвостовика 24 мм та довжиною 70 мм.
270 мм - мінімальна довжина піки
500 мм - максимальна довжина піки
Комплектація:
Пневмомолоток відбійний GTM G15 МОП-4
Пружина
Перехідник под шланг 19 мм
Характеристики Відбійний молоток пневматичний GTM G15 МОП-4
Довжина пристрою
570 мм
Тип
Пневмомолоток
Вага
15 кг
Витрата повітря
1560 л/хв
Діаметр хвостовика
24 мм
Енергія удару
50 Дж
Кількість ударів
720 уд/хв
Номінальний тиск
5 - 6.3
Тип патрона
Круглий
Діаметр шлангу
3/4 дюйм
Діаметр штуцера
3/4 дюйм
Країна торгової марки
Україна
Стан товару
Новий
Комплектація Відбійний молоток пневматичний GTM G15 МОП-4
Комплектація
Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Внутрішній діаметр шланга | 19 мм |
| Діаметр вхідного штуцера | 3/4" |
| Діаметр хвостовика | 24 мм |
| Довжина інструменту | 0.57 м |
| Максимальна сила удару | 50 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 720 уд/хв |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 1560 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина інструмента | 0.57 |
| Тип призначення | Професійний відбійний молоток пневматичний GTM G15 МОП-4 : 50 Дж, 720 уд./хв, 1560 л/хв (39416) |
| Тип паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 699 ₴


