-4%

Потужна установка алмазного буріння GTM DK-182 зі стійкою : 2.8/3.9 кВт, сверління мокре
29 287 ₴
28 019 ₴
- В наявності
- Код: 38912
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Установка алмазного буріння GTM DK-182 зі стійкою
Бурильна установка GTM DK-182 - електрообладнання для мокрого буріння отворів в бетонних, кам'яних, цегляних і гранітних поверхнях за допомогою алмазних коронок. Представлена модель фіксується на спеціальній стійці (станині), яка входить в стандартну комплектацію. Підключається до системи водяного охолодження і дозволяє проробляти отвори діаметром до 250 мм. Алмазна коронка кріпиться безпосередньо до шпинделя без використання патрона. Підходить для алмазного вертикального або горизонтального свердління.
Увага! Кут нахилу стійки в цій моделі не регулюється і завжди становить 90 градусів до поверхні.
Сфера застосування:Використовується під час будівництва будівель, аеродромів, злітно-посадкової смуги, дорожніх тунелів, залізничних конструкцій і т. д.
Переваги бурильної установки GTM DK-182
Редуктор працює в масляній ванні, що збільшує ресурс шестерень і підшипників
В редукторі і двигуні використовуються надійні і якісні підшипники японського виробника NSK
Адаптер дозволяє швидко підключити рідину для охолодження коронок
У разі заклинювання свердла автоматично спрацьовує система захисту редуктора від перевантажень
Двигун оснащений системою плавного пуску, яка збільшує ресурс роботи щіток двигуна
Технічні характеристики установки алмазного буріння GTM DK-182
Тип живлення:
електромережа, 220 В
Тип двигуна:
електродвигун
Система охолодження:
водяний
Потужність (номінальна/максимальна):
2.8/3.9 кВт
Максимальний діаметр коронки:
250 мм
Діаметр свердління цегла/блоки:
до 250 мм
Діаметр свердління бетон/залізобетон:
до 182 мм
Розмір хвостовика:
1 1/4"
Швидкісні режими:
1
Швидкість шпинделя (перша/друга):
640 об/хв
Тип патрона:
Шпиндель з різьбленням
Вага:
21 кг
Країна реєстрації торгової марки:
Україна
Країна-виробник:
Китай
Гарантія:
12 міс
Комплектація
Графітові щітки;
Анкерний болт;
Набір шестигранників;
Розвідний ключ;
Ріжковий ключ;
Адаптер і шланг для підключення води;
Інструкція;
Гарантійний талон
Характеристики Установка алмазного буріння GTM DK-182 зі стійкою
Потужність
2500 Вт
Вага
21 кг
Діаметр хвостовика
1 1/4 дюйм
Кількість обертів
640 об/хв
Кількість швидкостей
1
Плавний запуск
Так
Наявність реверсу
Немає
Живлення
Від мережі 220 В
Охолодження
Так
Захист двигуна
Так
Станина в комплекті
Так
Макс. діаметр свердла
250 мм
Свердління під кутом
Немає
Країна торгової марки
Китай
Регулювання швидкості
Немає
Стан товару
Новий
Комплектація Установка алмазного буріння GTM DK-182 зі стійкою
Комплектація
стійка вертикальна
Станина в комплекті
Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 640 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління | 250 мм |
| Споживана потужність | 3900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/4" |
| Тип свердління | Мокре |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління бетон/залізобетон | до 182 мм |
| Діаметр свердління цегла/блоки | до 250 мм |
| Захист від перевантаження | є |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Да |
| Система охолодження | водяний |
| Тип призначення | Потужна установка алмазного буріння YATO YT-81983 : 2800 Вт, діаметр свердла 30 см, сверління мокре/сухе |
| патрон | 1 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 019 ₴



