-9%

Потужний акумуляторний прожектор з режимом червоного освітлення PROFI-TEC PT3100G POWERLine : без АКБ (КАРКАС)
2 748 ₴
2 490 ₴
- В наявності
- Код: 005912
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС
Акумуляторний прожектор PROFI-TEC PT3100G – легкий та надійний пристрій використовується як переносне автономне джерело світла, високоефективні світлодіоди забезпечують високу яскравість та економію заряду аккумулятора.
Особливості акумуляторного прожектора PROFI-TEC PT3100G:
Складна основа та ручка з 4 монтажними магнітами;
Високоякісні світлодіоди забезпечують високу яскравість;
Вбудований USB-порт 5В, 1А для підзарядки телефонів;
Міцний корпус з АБС-пластику;
Дальність освітлення до 30 м;
Колірна температура 5500К означає, що світловий промінь має яскраво білий колір;
Адаптери дозволяють використовувати прожектор з акумуляторами Profi-Tec, Makita, Titan, Dewalt, Milwaukee.
Комплект поставки:
Акумуляторний прожектор PROFI-TEC PT3100G;
Адаптер для роботи від акумуляторів Profi-Tec/Makita/Titan;
Адаптер для роботи від акумуляторів Dewalt/Milwaukee;
Інструкція з експлуатації;
Гарантійний талон;
Упаковка – картонна коробка;
Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
Виробник:
PROFI-TEC
Тип акумулятора:
Li-Ion
Напруга акумулятора:
20 В
Тип випромінювача:
144 білих світлодіодів SMD, 30 Вт
Індекс кольору:
5500 K
Ефективна дальність освітлення:
30 м
Кількість режимів яскравості:
3
Світловий потік:
800 / 1600 / 3100 лм
Вбудований порт USB:
так, 5 В / 1 А
Поворотна головка:
так
Робоча температура:
від -40 до +50 ° C
Вага нетто/брутто:
1,0 /1,3 кг
Габарити упаковки:
270×240×105 мм
Гарантія:
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1000 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольору: | 5500 К |
| Вбудований порт USB | так, 5 В/1 А |
| Кількість режимів яскравості | 3 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Робоча температура | від -40 до +50 ° C град. |
| Світловий потік | 800 / 1600 / 3100 лм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип призначення | Потужний акумуляторний прожектор з режимом червоного освітлення PROFI-TEC PT3100G POWERLine : без АКБ (КАРКАС) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 490 ₴









