-17%

Потужний фрезер вертикальний Makita RP1803FXJ : 1650 Вт, патрон 6,8,12 мм
23 988 ₴
19 990 ₴
- В наявності
- Код: RP1803FXJ
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС
Фрезер Makita RP1803FXJ:
переваги
Високопродуктивний професійний фрезер з потужним двигуном
Вибір глибини обробки 0-70 мм забезпечує легке проникнення вглиб заготівлі або крізь неї
Світлодіодне підсвічування робочої зони з функцією післясвітлення
Точне налаштування глибини фрезерування
Ергономічні ручки з м'якими накладками Фіксація клавіші вмикача в натиснутому положенні
Миттєвий стоп Прозора вимірювальна шкала для перевірки глибини фрезерування
Пістолетний обмежувач дозволяє регулювати глибину різу за трьома рівнями.
Підвищена надійність за рахунок використання більших шарикопідшипників приводного валу ротора, лабіринтного ущільнення та вентилятора для запобігання попаданню пилу та бруду
Фрезер Makita RP1803FXJ:
техничні характеристики
Потужність
1650 Вт
Кількість обертів
22,000 /хв
Максимальна глибина занурення
0 - 70 мм
Діаметр цангового патрона
12 мм
Рівень шуму: звуковий тиск
87 дБ(А)
Рівень шуму: звукова потужність
98 дБ(А)
Рівень шуму: похибка (к)
3 дБ(А)
Вібрації: холостий хід
2,5 м/сек²
Вібрації: вирізання пазів у МДФ
4.5 м/сек²
Рівень вібрації: похибка (к)
1,5 м/сек²
Розміри (Д х Ш х В)
155 x 294 x 312 мм
Вага відповідно до EPTA
6,2 кг
Фрезер Makita RP1803FXJ:
комплектація
Патрубок для пилососу 122850-4
Цангова втулка 6 мм 763801-4
Цангова втулка 8 мм 763804-8
Цанговий патрон 12 мм 763628-2
Ключ 781030-7
Паралельний упор 194935--6
Кейс Makpac 4 821552-6
Вкладка - 8352F0-3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 6.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина фрезерування | 70 мм |
| Максимальна кількість обертів | 22000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1650 Вт |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Підсвітка робочої зони | Да |
| Тип призначення | Потужний фрезер вертикальний Makita RP1803FXJ : 1650 Вт, патрон 6,8,12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 990 ₴






