
Професійний тример акумуляторний Einhell GE-CT 18/28 Li-Solo : без АКБ і ЗП, х.х.8000 об/хв, ширина скошування 28 см
3 989 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3411242
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Огляд
Бездротовий акумуляторний тример лінійки Power X-Change system Einhell GE-CT 18/28 Li Solo серії Expert являє собою потужний інструмент, який допоможе Вам зберегти ваш газон в ідеальному стані в тих місцях, які не можуть бути оброблені за допомогою газонокосарки. Тихий, безпечний і простий у використанні. Ви можете працювати саме там, де це Вам необхідно завдяки відсутності кабелю живлення, немає необхідності в розетках і кабельних барабанах і повністю відсутній ризик випадкового пошкодження кабелю або можливість спіткнутися об нього. В акумуляторному тримері Einhell 18/28 Li Solo використовується котушка волосіні (5 м) з повністю автоматичною подачею волосіні. Телескопічна довга ручка тримера і додаткова рукоятка можуть бути плавно відрегульовані під зріст користувача для зручної роботи. Навіть складні умови роботи, такі як скошування уздовж вертикальних поверхонь і краю газонів можуть бути легко виконані завдяки регулюванню головки двигуна, який може повертатися на +/- 180 ° і нахилятися під кутом в трьох різних положеннях. Обмежувач захисту квітів Flowerguard дозволяє зберегти Ваші квіти і декоративні рослини від пошкодження. Інструмент поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, але він може бути приведений в дію за допомогою Power X-Change акумулятора.
Особливості акумуляторного тримера Einhell GE-CT 18/28 Li Solo:
- Лінійка інструменту Power X-Change system
- ON / OFF перемикач
- Безпека блокування включення
- Комфортне керування двома руками завдяки регульованій додатковій рукоятці
- Телескопічна довга ручка, з плавним регулюванням
- Головка двигуна може повертатися на +/- 180 °, щоб ви могли скошувати уздовж вертикальних поверхонь і країв газону
- Обмежувач захисту квітів Flowerguard
- Нахил двигуна може регулюватися в 3 положеннях
- Котушка волосіні (5 м) з повністю автоматичною подачею волосіні
- Рукоятка з м'якою накладкою
- Інструмент поставляється без акумулятора і зарядного пристрою (не входить до комплекту)
Характеристики
Бренд
Einhell
Код виробника
GE-CT 18/28 Li-Solo
Артикул
3411242
Акумулятор:
Немає, Li-ion 1 шт. - 18В
Оберти х. х.
8000 об/хв
Ширина скошування:
Ø 28 см
довжина / диаметр ліски:
5 м / 1,6 мм
Рівень звукового тиску LpA:
71,5 Дб
Рівень звукової потужності LWA:
91,5 Дб
Вага нетто:
2.3 кг
Вага брутто:
3.02 кг
Розміри в упаковці:
1045 × 240 × 125 мм
Гарантія
36 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна ширина скошування | 280 мм |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 280 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 989 ₴










