-19%

Високоточна бормашина (гравер) Proxxon Micromot 60/E (28515), Кейс, 34додаткових насадки, Німеччина
4 918 ₴
3 966 ₴
- В наявності
- Код: 28515
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шліфувальна машина PROXXON Micromot 60/E (28515)
Оздоблювально-розточувальна шліфувальна машинка PROXXON застосовується для тонкого розточування, шліфування, полірування, видалення іржі, гравіювання, карбування, відрізки та є ідеальним пристроєм для прецизійних робіт, які неможливо виконати за допомогою звичайного дриля. Таким інструментом також можете обробляти сталь кольорові метали, скло, дерево і кераміку.
Усі деталі оригінальні.
Виробництво Німеччина. Реально надійна та якісна річ.
Різні режими швидкості, реверс.
Нековзна поверхня, зручно сидить у руці.
Комплектація та 34 додаткових насадки:
Бормашина МИКРОМОТ 60/Е.
Мережевий адаптер 220-240 В, робоча напруга 1А 12 В.
1 алмазний бор.
1 фреза.
Свердла діаметром 0,5 й 1,0 мм.
1 латунна щітка.
4 карборундового шліфувального бору (циліндр, куля, диск, конус).
1 полірувальна шайба.
4 шліфувальних дисків 22х3 мм (2 кремній - карбідні, 2 зі карборунди).
20 відрізних дисків.
1 тримач дисків.
6 стальних трипелюсткових цанг МІКРОМОТ 1,0-3,2 мм.
Мережевий адаптер 220-240 В, робоча напруга 12 В, 1А. Упаковано в міцну пластикову валізу.
Електронне регулювання швидкісного режиму надає майстру повний контроль над процесом та можливість самому вибирати швидкість обробки для об'єктів різного роду.
Безпечна низьковольтна модель: можна використовувати охолоджувальну рідину (вологе шліфування та різання)
Ніякого биття та вібрації робочого інструменту
Затискач інструменту сталевими цангами Micromot (по 1 штукі 1 – 1,5 – 2 – 2,4 – 3 та 3,2 мм)
Жорсткий корпус з армованого скловолокном поліаміду
З еластичними вставками у зоні захоплення
Збалансований двигун постійного струму
Шийка 20 мм підходить для фіксації у всіх затискачах Micromot
Бормашина оснащена безступеневим регулюванням швидкості обертання з ефектом зворотного зв'язку (підвищення моменту, що крутить, на низьких оборотах)
Характеристики:
Робоча напруга
12 - 18 В
Споживча потужність
40 Вт
Швидкість
5000 - 20000 об/мин
Розмір цанги
1 – 1,5 – 2 – 2,4 – 3 и 3,2 мм
Рекомендований мережевий адаптер
PROXXON NG 2
Діаметр корпуса
35 мм
Вага
0,23 кг
Бормашина PROXXON МІКРОМОТ 60/E високоточний універсальний інструмент від надійного німецького виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proxxon |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.23 кг |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 966 ₴










