-10%

Потужна повітродувка акумуляторна ZEGOR CFA-21BL-L (1акум.21В 6Аг/зарядний/кейс)
4 217 ₴
3 799 ₴
- В наявності
- Код: CFA-21BL-L
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна повітродувка ZEGOR CFA-21BL-L з безщітковим двигуном – це потужний та високоефективний інструмент для швидкого та ефективного прибирання великої площі. Завдяки потужному акумулятору ця повітродувка готова до роботи на високому рівні продуктивності.
Завдяки швидкості повітряного потоку 230 км/год та частоті обертання крильчатки на рівні 50000 об/хв, ZEGOR CFA-21BL-L легко справляється з великою кількістю сміття, листя, снігу та інших забруднень. Існуючий турбо режим роботи дозволяє ще ефективніше подолати завдання, надаючи додаткову потужність.
Зручна гумова рукоятка забезпечить вам надійне захоплення та комфорт під час роботи, дозволяючи легко керувати повітродувкою. Акумулятор та зарядний пристрій входять до комплектації.
Повітродувка ZEGOR CFA-21BL-L упакована в кейс, що гарантує її цілісність та безпеку під час транспортування. Цей інструмент стане невід'ємною частиною інвентарю, допомагаючи швидко та легко підтримувати чистоту на вашій території.
Особливості:
Комплектується акумулятором та зарядним пристроєм 1*(21В, 6 Ач)
Тип двигуна безщітковий
Швидкість повітряного потоку 230 км/год.
Частота обертання крильчатки 50000 об/хв
Технічні характеристики:
Виробник:
Zegor
Харчування:
Акумулятор
Модель:
ZEGOR CFA-21BL-L
Тип двигуна:
безщітковий
Швидкість повітряного потоку:
230 км/год
Частота обертання крильчатки:
50000 об/хв
Тиск повітря:
1,6 кг
Довжина трубки повітродувки:
35 см
Довжина круглої подовжувальної трубки:
9 см
Довжина плоскої подовжувальної трубки:
16 см
Виробник:
Німеччина+Китай
Гарантія:
24 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Повітродув садовий |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Форм-фактор | Переносний |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 |
| Тиск повітря | 1,2 кг |
| Довжина круглої подовжувальної трубки | 9 см |
| Довжина плоскої подовжувальної трубки | 16 см |
| Довжина трубки повітродувки | 35 см |
| Швидкість повітряного потоку | 230 км/год |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип призначення | Потужна повітродувка акумуляторна ZEGOR CFA-21BL-L (1акум.21В 6Аг/зарядний/кейс) |
| Частота обертання крильчатки | 50000 об/хв |
| ємність акумулятора | 6 Ah |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴


