-6%

Професійний паропилосос Karcher SV 7 : 2200 Вт, (1.439-490.0)
32 999 ₴
30 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.439-490.0
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паропилосос SV 7
Паропилосос SV 7 Kärcher поєднує переваги пароочисника і пилососа сухого прибирання. З його допомогою можна, наприклад, одночасно видаляти сміття, що розсипалося, здійснювати вологе прибирання підлоги і відразу ж висушувати її. Настільки універсальний апарат з відповідним приладдям гарантує наведення бездоганної чистоти в усьому домі - легко, зручно, з економією часу і без використання засобів для чищення.
Особливості та переваги
Апарат 3-в-1
Обробка парою, прибирання сміття і висушування поверхні в одному робочому процесі.
Багатоступенева система фільтрації
Система фільтрів (водяного, для крупного сміття, поролонового і HEPA-фільтра за стандартом EN 1822:1998) забезпечує затримання навіть найдрібніших частинок бруду.
Зручна підлогова насадка
Швидке і легке чергування 3 різних операцій з прибирання будь-яких твердих і килимових підлогових покриттів.
Простота управління
Сила всмоктування змінюється регулятором на рукоятці, а подача пари - на корпусі апарату.
4-рівневе регулювання потужності
Силу всмоктування можна змінювати залежно від виду поверхні, що очищається, та її забрудненості.
5-рівневе регулювання подачі пари
Подачу пари можна регулювати залежно від поверхні і ступеня забруднення
Робота без перерв
Прибирання без перерв забезпечується можливістю швидко і легко доливати воду в бачок у будь-який час.
Відсік для кабелю
Оптимальне розміщення кабелю зменшує місце, займане апаратом під час зберігання.
Запобіжник
Блокує подачу пари, запобігаючи в такий спосіб ненавмисному ввімкненню апарата.
Універсальність
Багатофункціональний апарат з великим набором приладдя дає змогу без застосування побутової хімії проводити прибирання в усьому будинку.
Технічні характеристики
Макс. потужність (Вт)
2200
Об'єм води (л)
0,45
Максимальний тиск пари (бар)
макс. 4
Фільтр для води (л)
1,2
Розрідження (мбар/кПа)
210 / 21
Довжина кабелю. (м)
6
Час нагріву (хв)
5
Ємність бака (л)
0,5
Випуск пари (г/хв)
80
Потужність нагрівача (Вт)
1100
Можливість доливання води без перерв
Додатковий обсяг всмоктування (л)
0,6
Колір
білий
Маса (без приладдя) (кг)
9,4
Вага (з упаковкою) (кг)
15,2
Розміри (Д×Ш×В) (мм)
515 x 336 x 340
Комплектація
Тип фільтра HEPA: HEPA фільтр (EN 1822: 1998)
Комплект для прибирання підлоги з можливістю всмоктування: Три варіанти застосування: для чищення різних твердих і килимових покриттів, 2 подовжувальні трубки з підведенням пари по 0,5 м
Ручна насадка (для парової обробки): Комбінується з насадками для миття вікон (великою і малою), щітковим вінцем або обтягуванням із махрової тканини
Точкове сопло (для парової обробки): Можна з'єднати з подовжувальною трубкою і круглою щіткою (4 різних кольори)
Насадки для м'яких меблів (велика і мала)
Щілинна насадка, щіткова насадка для меблів
Піногасник "FoamStop"
Заправна ємність, йорж для очищення, сумка для приладдя
Насадки для вікон (велика і мала)
Обтяжка з махрової тканини: 1 шт.
Комплект круглих щіток
Насадка з щітковим вінцем
Подовжувальні трубки з підведенням пари: 2 шт., 0.5 м
Шланг з підведенням пари та рукояткою
Оснащення
Запобіжник
Запобіжний клапан
Регулятор витрати пари: на корпусі (5-ступінчастий)
Регулятор сили всмоктування: на рукоятці (4-ступінчастий)
Система 2 резервуарів
Паровий шланг із пістолетом: 1.75 м
Області застосування
Підлоги з твердим покриттям.
Крани
Умивальники
Кахель
Вікна та скляні поверхні
Витяжки
Варильні панелі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип | Пароочисник |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 336 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Випуск пари (г/хв) | 80 |
| Довжина: | 515 мм |
| Довжина шнура | 6 м |
| Додатковий обсяг всмоктування (л) | 0.6 |
| Місткість бака | 0.5 л |
| Максимальний тиск пари (бар) | макс. 4 |
| Маса без приладдя | 9.4 кг |
| Можливість доливання води без перерв | Да |
| Напруга мережі живлення | 220 В |
| Номінальна потужність (W) | 2.2 кВт |
| Об'єм води (л) | 0.45 |
| Особливості | Суха , Волога, Парою |
| Разрежение | 210 мбар |
| Тип призначення | Професійний паропилосос Karcher SV 7 : 2200 Вт, (1.439-490.0) |
| Фільтр для води (л) | 1.2 |
| Час нагріву (хв) | 5 |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 999 ₴










