-10%

Професійна бетономішалка (бетонозмішувач) Forte БП 120 : 550 Вт, 120л (127840)
9 989 ₴
8 999 ₴
- В наявності
- Код: БП120
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бетонозмішувач Forte БП 120
Бетономешалка - це професійний інструмент для приготування бетонних сумішей і будівельних розчинів. Оптимальна потужність двигуна 550 Вт під ємність бака 120 л. Вам не доведеться довго чекати, адже машина швидко готувати суміш. Невеликі розміри не доставлять клопоту з вибором місця для зберігання. Сталева конструкція рами забезпечить довгий термін служби. Дана модель має транспортувальні колеса, що робить її маневреної і зручною в експлуатації.
Основні переваги:
компактні розміри та мобільність
об’єм барабана 120 л — оптимально для домашніх робіт
надійний електродвигун 550 Вт
просте керування та обслуговування
зручне вивантаження суміші
стійка конструкція
Характеристики
Вага
41 кг
Виробник
Forte
Об'єм бака
120 л
Об'єм суміші
90 л
Потужність
550 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм бака бетономішалки | 120 л |
| Об'єм готової суміші | 90 л |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41 кг |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴

