-8%

Комплект підставок під авто 10т GTM T410001 2 шт (32926)
7 336 ₴
6 744 ₴
- В наявності
- Код: 32926
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект підставок під авто 10т GTM T410001 2 шт
GTM T410001 - комплект із 2 сталевих підставок для фіксації та страховки на висоті автомобілів вагою до 10 т. Підставки застосовуються у разі відсутності естакади або оглядової ями в гаражі.
Переваги підставок GTM T410001:
Висока якість виготовлення
Простий та надійний механізм фіксації
Максимальна робоча вага 10 т
Галузь застосування:
Автосервіс
Промисловість
Побутове використання
Характеристики Комплект підставок під авто 10т GTM T410001 2 шт
Габарити
З40xЗ10x570 мм
Тип
Підставка під авто
Вага
29.0 кг
Макс. навантаження
10000 кг
Механізм підйому
Механічний
Висота підйому
715 мм
Висота підхвату
468 мм
Країна торгової марки
Україна
Стан товару
Новий
Комплектація Комплект підставок під авто 10т GTM T410001 2 шт
Комплектація
Підставка під авто - 2 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Висота підхоплення | 468 мм |
| Висота підйому | 715 мм |
| Вантажопідйомність | 10000 кг |
| Власна вага | 29 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота підіймання | 715 |
| Вантажність | 10000 кг |
| Механізм підйому | Механічний |
| Тип | Підставка під авто |
| Тип призначення | Комплект підставок під авто 10т GTM T410001 2 шт (32926) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 744 ₴




