
Пиляльний диск SPECIALIZED: дерево, для занурювальних пил 165x20 мм 48T Makita (B-33015)
2 871 ₴
- Немає в наявності
- Код: B-33015
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пиляльний диск SPECIALIZED: дерево, для занурювальних пил 165x20 мм 48T Makita (B-33015):
переваги
Полотно з зубцями ATB, розроблене для глибокого різання.
Ці леза мають запатентовану антивібраційну технологію, яка забезпечує чистий пропил
Висока стабільність леза дозволяє легко зробити перший прохід
Підходить для: хвойної деревини/тонкого різання, твердої деревини/тонкого різання.
Підходить для: опалубки, ДСП, OSB, дуплексу, триплексу та фанери, МДФ, ламінату, паркету.
Повздовжнє та поперечнє розпилювання
Пиляльний диск SPECIALIZED: дерево, для занурювальних пил 165x20 мм 48T Makita (B-33015):
техничні характеристики
Діаметр диска
165 мм
Діаметр посадкового місця диска
20 мм
Кількість зубів
48
Матеріал обробки
Дерево
Ширина різу
2.2 мм
Товщина ріжучого полотна
1.6 мм
Максимальна частота обертів
9.250 /хв
Кут заточування
8°
Пиляльний диск SPECIALIZED: дерево, для занурювальних пил 165x20 мм 48T Makita (B-33015):
комплектація
1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Чисте різання |
| Діаметр зовнішній | 165 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість зубів | 48 |
| Кут заточування | 8° |
| Макс. ширина пропилювання | 2.2 мм |
| Максимальні оберти | 9250 /хв |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Матеріал, що обробляється | дерево |
| Призначення | для занурювальних пил 165x20 мм 48T |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Тип призначення | Пиляльний диск SPECIALIZED: дерево, для занурювальних пил 165x20 мм 48T Makita (B-33015) |
| Товщина | 1.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 871 ₴



