Акумуляторна газонокосарка Tex.AC TAOE-LM380
Акумуляторна газонокосарка Tex.AC TAOE-LM380- це сучасне, екологічно чисте рішення для догляду за газонами. Завдяки компактному дизайну та потужним характеристикам, вона стане вашим надійним помічником у підтримці ідеального вигляду саду або ділянки. Для зручності регулювання висоти стрижки є 5 рівнів різу трави (25-65 мм).
Працює модель від двох акумуляторів 20 В, що забезпечує їй мобільність, незалежність від довжини електрокабеля.
Характеристики
Характеристики Tex.AC TAOE-LM380
Живлення
Акумулятор
Тип двигуна
Безщітковий
Напруга акумулятора (В)
2х20В
Тип охолодження
Повітряне
Ширина скошування (мм)
380
Кількість оборотів холостого ходу (об/хв)
3500
Висота скошування (мм)
25-35-45-55-65
Тип пересування
Ручна
Індикатор наповнення травозбірника
Має
Мульчування
-
Тип регулювання висоти скошування
Важель
Матеріал корпусу
Пластик
Матеріал травозбірника
Пластик
Об'єм травозбірника (літр)
45
Захист від перегріву
Має
Розмір колеса (мм)
-
Вага (кг)
13,8
Комплектація
Комплектация Tex.AC TAOE-LM380
Ріжучий ніж
1шт
Травозбірник
1шт
Комплект коліс
1шт
Набір болтів(кріплення)
1шт
Комплект керування (ручки)
1шт
Комплект накладок на колеса
1шт
Інструкція з експлуатації
Так
Гарантійний талон
Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tex.AC |
| Країна виробник | Китай |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 65 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.8 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 873 ₴


