
Потужний електричний культиватор (електрокультиватор) Forte ЕРТ-1500 : 1500 Вт (133182)
5 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 133182
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Культиватор електричний Forte ЕРТ-1500
Культиватор електричний Forte ЕРТ-1500 — чудовий помічник для садівників та власників невеликих ділянок. Основний вид роботи цього культиватора — переорювання невеликих грядок і перемішування землі з різними добривами, компостом.
Особливості:
Простота в управлінні
Ергономічність і комфорт
Мала вага
Легкий і тихий
Без шкідливих викидів
Екологічно чистий апарат
Фрези, що культивують в комплекті
Діаметер леза 200 мм
Характеристики
Інструмент
Культиватор
Вага
14 кг
Гарантія
2 рік
Діаметр
200 мм
Країна походження
Китай
Потужність
1500 Вт
Рівень шуму
93 дб
Тип живлення
Мережа
Ширина культивації
400 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Максимальна ширина обробки | 40 см |
| Мінімальна ширина обробки | 40 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Електричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴




