
Професійний ручний плиткоріз Haisser: 1200мм, глибина різу - 15 мм (64036)
5 159 ₴
- Немає в наявності
- Код: 64036
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Професійний ручний плиткоріз Haisser
Плиткоріз монорейковий ефективний при порізці керамічної плитки та кахлю, декору, фризів завтовшки до 15 мм. Інструмент побутового класу затребуваний у ході плиткових робіт при внутрішньому та зовнішньому облицюванні житлових, виробничих приміщень, санвузлів.
Особливості та переваги моделі: Haisser (64036):
можливість відрегулювати кут пропилу в діапазоні 0-60 град. надання заготовкам потрібної форми;
різець з карбід-вольфраму відрізняється довгим терміном служби, акуратним та точним різом без відколів декоративної глазурі, збереженням гостроти при частому використанні;
максимальна довжина виробів, що піддаються обробці – 120 см;
бічні розширювачі підтримують широкоформатні панелі;
цільна напрямна служить прямого руху ріжучого елемента;
6 підшипників забезпечують плавне ковзання без ривків;
міцна і легка станина з алюмінію доповнена прогумованими опорами, щоб уникнути ковзання.
Технічні характеристики Haisser 1200 мм (64036)
Довжина різу - 1200 мм
Кут нахилу пильного диска - 0-60°
Глибина різу - 15 мм
Посадковий діаметр диска - 10.5 мм
Діаметр диска - 22 мм
Харчування - механічний
Тип плиткоріза - рейкові
Ковзний механізм - підшипник
Тип установки - підлоговий, настільний
Наявність висувного столу - ні
Наявність лазера - немає
Пристрій для свердління отворів - ні
Конструкція - монорейкові
Упаковка - картонна коробка
Тип плитки - керамічна плитка
Особливості - різ під кутом 45 градусів
Тип товару - плиткорізи
Вага - 10 кг
Клас - побутовий
Країна походження - Китай
Гарантія - 12 місяців
Комплектація
Плиткоріз;
картонна коробка;
Інструкція з експлуатації;
гарантійний талон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 10.5 мм |
| Діаметр різального ролика | 22 мм |
| Максимальна глибина різу | 15 мм |
| Максимальна довжина різу | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 159 ₴








