
Потужний ударний електричний бочковий перфоратор SDS-MAX RH 40-22 Forte : 2200 Вт, 10 Дж
5 446 ₴
- Немає в наявності
- Код: 107354
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Перфоратора SDS-MAX RH 40-22 Forte
Перфоратор SDS-MAX RH 40-22 Forte - якісний будівельний інструмент для довбання, розколювання, розпушування. Перфоратор може працювати з такими матеріалами як плитка, асфальт, з бетонними та цегляними конструкціями. Додаткова передня ручка може обертатися на 360°.
Пристрій працює від мережі, його потужність складає 2200 Вт. Оберти холостого ходу - 110 - 800 об/хв, енергія удару 10 Дж. Завдяки зручному кейсу в комплекті перфоратор зручно транспортувати.
Характеристики
Вага
4.5 кг
Використовуваний тип хвостовика
SDS-max
Виробник
Forte
Довжина мережевого шнура
3 м
Енергія удару
10 Дж
Кількість ударів
1380 - 5570 хв
Комплектація
Кейс, Додаткова передня рукоятка
Країна походження
Китай
Оберти холостого ходу
110-800 об/хв
Потужність
2200 Вт
Режими роботи
Довбання, розколювання, розпушування
Тип живлення
Мережа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 10 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5570 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 446 ₴

