-42%

Акумуляторний шуруповерт Metabo PowerMaxx BS Basic 2х2,0 Ач картонна коробка (600984000)
6 885 ₴
3 976 ₴
- В наявності
- Код: 600984000
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний шуруповерт Metabo PowerMaxx BS картонна коробка це спрощена комплектація легендарного шуруповерта від Metabo. Основна відмінність від базової комплектації, це упаковка. Дана комплектація поставлятися в картонній коробці.
Основні особливості Metabo PowerMaxx BS
Інженери Метабо доклали всіх зусиль для того, що б новий шуруповерт вийшов легким, компактним і зручним в роботі. Новинка стала, практично, в півтора рази менше свого попередника і більш ніж на 10% легше.
Не залишилася без уваги і технічна частина. Розробникам вдалося в такий компактний корпус помістити немаленьку продуктивність. Модель Metabo PowerMaxx BS розвиває до 34 Нм крутного моменту і може загвинчувати шурупи на швидкості до 1400 оборотів в хвилину.
Сумний патрон і можливість встановлювати біти прямо в шпиндель.
Зручний гачок для фіксації шуруповерта на поясі. Крюк може встановлюватися як з правого, так і лівого боку інструменту.
Унікальна комплексна система контролю і моніторингу Metabo Ultra-M яка забезпечує безпечну і стабільну роботу інструменту навіть під самими великими навантаженнями. Крім цього, саме завдяки цій системі, компанія Метабо надає 3 роки гарантії як на сам інструмент, так і на батареї. Гарантія на батареї БЕЗ обмеження кількості циклів заряд / розряд.
Комплект поставки Metabo PowerMaxx BS
швидкозажимний патрон
2 акумулятор Li-Power (12 В / 2,0 Ач)
зарядний пристрій Metabo LC 12
гачок для носіння інструменту на поясі
картонна коробка
Купуючи Metabo PowerMaxx BS, Ви отримуєте кращий шуруповерт у класі професійних машин з батареєю 12 Вольт, який неперевершено поєднує в собі компактні розміри і відмінні технічні можливості.
Технічні характеристики
Патрон шестигранник і швидкозажимний 10 мм
Число оборотів холостого ходу:
1-я швидкість 0 - 360 об / хв
2-я швидкість 0 - 1400 об / хв
Макс. обертаючий момент:
жорсткий 34 Нм
м'який 17 Нм
Діапазон регулювання моменту 0.5 - 5 Нм
Акумулятор 12 В, Li-Ion
Ємність акумулятора 2,0 Ач
Вага 0.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 34 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 22 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 1 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Підсвітка робочої зони | Да |
| Прогумований держак | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 976 ₴










