ОПИС
Зарядний пристрій PROFI-TEC BC20V – надійний пристрій, використовується для заряджання всіх типів акумуляторних батарей серії PowerLine та призначений для заряджання однієї батареї.
Особливості зарядного пристрою PROFI-TEC BC20V:
Охолодження акумуляторної батареї, під час заряджання.
Контроль працездатності акумуляторної батареї;
Індикатор поточного стану зарядного пристрою;
Стабільність та надійність;
Ударостійкий корпус;
Простота експлуатації.
Комплект поставки:
Зарядний пристрій PROFI-TEC BC20V;
Гарантійний талон;
Упаковка – картонна коробка.
Характеристики
Виробник:
PROFI-TEC
Напруга живлення:
230 В
Частота струму:
50 Гц
Тип акумулятора:
Li-ion
Максимальна вихідна напруга:
20 В
Сила струму:
2,0 А
Габарити упаковки:
160×100×100 мм
Вага нетто / брутто:
0,4 / 0,5 кг
Гарантія:
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Струм заряду | 2 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 |
| Напруга живлення | 230 В |
| Напруга | 20 В |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
| Тип призначення | Зарядний пристрій PROFI-TEC BC20V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468 ₴







