Топ
-29%

Якісний cадовий подрібнювач GTM DS2800/45, ножовий механізм (DS2800/45) : 2800 Вт, діаметр гілки 45 мм, ніж, контейнер 60 л
12 708 ₴
8 999 ₴
- В наявності
- Код: 83300
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Садовий подрібнювач GTM DS2800/45, ножовий механізм (DS2800/45)
GTM DS2800/45 - садовий подрібнювач побутового класу, призначений для роботи зі свіжими і сухими гілками, з листям або без, а також підсушеними стеблами рослин. Максимальна товщина гілок під час роботи становить 45 мм. Як ріжучий інструмент використовується диск із двома встановленими ножами. Ріжучі ножі двосторонні, завдяки чому значно збільшується термін служби. Подрібнювач комплектується сміттєзбірником з ударостійкого пластику об'ємом 60 л.
Основні переваги GTM DS2800/45:
Надійний індукційний двигун із живленням від побутової мережі 220 В
2800 Вт - споживана потужність двигуна
2 ріжучі двосторонні ножі з інструментальної сталі A8
2800 об/хв - частота обертання ножів
45 мм - максимальна товщина гілок
60 л - місткий сміттєзбірник
Електронний захист від перевантаження
Захист від випадкового запуску подрібнювача
Вологозахищена панель керування
Металева протиріжуча пластина-направляюча
Зворотний клапан для захисту від викиду трісок у користувача
Вбудована в корпус євровилка із заземленням тип F (Shuko)
Захист корпусу по стандарту IPx4
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Садовий подрібнювач GTM DS2800/45
Сміттєзбірник 60 л
Штовхач
Комплект кріплень
Набір інструментів
Інструкція з експлуатації
Характеристики Садовий подрібнювач GTM DS2800/45, ножовий механізм (DS2800/45)
Матеріал
Пластик
Вага
25.0 кг
Макс. діаметр гілки
45 мм
Продуктивність
125 кг/год
Система подрібнення
Ножі
Матеріал контейнера
Пластик
Наявність реверсу
Немає
Потужність двигуна
2800 Вт
Живлення
Від мережі 220 В
Контейнер для збору
є
Місткість контейнера
60 л
Призначення
Гілки і листя
Рівень шуму
105 дБ
Країна-виробник
Китай
Країна торгової марки
Україна
Стан товару
Новий
Комплектація Садовий подрібнювач GTM DS2800/45, ножовий механізм (DS2800/45)
Комплектація
комплект інструментів,сміттєзбірник,штовхач
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр гілок | 45 мм |
| Об'єм травозбірника | 60 |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 125 куб. м/год |
| Різальний механізм | Ножевий |
| Тип призначення | Якісний cадовий подрібнювач GTM DS2800/45, ножовий механізм (DS2800/45) : 2800 Вт, діаметр гілки 45 мм, ніж, контейнер 60 л |
| Тип травозбірника | Жесткий |
| Форм-фактор | Пересувний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴







