Топ
-20%

Потужна акумуляторна ланцюгова пила PROFI-TEC HCS1620BL HomeLine : з АКБ 2шт-20V 2.0 Аh, шина 20 см
3 348 ₴
2 690 ₴
- В наявності
- Код: 006305
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС
Акумуляторна ланцюгова пила PROFI-TEC HCS1620BL – потужний та компактний інструмент, призначений для обрізання дерев та гілок, та невеликих дерев’яних конструкцій. Завдяки невеликим розмірам нею можна керувати однією рукою та досягати важкодоступних місць.
Особливості акумуляторної ланцюгової пили PROFI-TEC HCS1620BL:
Оснащена автоматичною подачею мастила на ланцюг;
Комфортний для користувача та навколишніх рівень шуму;
Потребує мінімального технічного обслуговування;
Тривалий термін служби за допомогою низьких вібраційних коливань;
Прогумована рукоятка забезпечує зручність та безпеку при роботі;
Витривалий безщітковий двигун сприяє стабільному виконанню інтенсивних завдань;
Швидкість ланцюга становить 350 м/хв, що дозволяє швидко та легко різати будь-який тип деревини;
Вся лінійка інструментів PROFI-TEC HomeLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Комплект поставки:
Акумуляторна ланцюгова пила HCS1620BL;
Акумулятори PT2020HL (2.0 Аг) ×2;
Зарядний пристрій;
Пиляльний ланцюг ×2;
Пиляльна шина ×2;
Інструкція з експлуатації;
Пластиковий кейс.
Характеристики
Виробник:
PROFI-TEC
Напруга аккумулятора:
20 В
Тип акумулятора:
Li-ion
Тип двигуна:
безщітковий
Матеріал ланцюга:
високовуглецева сталь
Робоча довжина:
150 мм
Довжина шини:
200 мм
Максимальний діаметр різання:
150 мм
Крок ланцюга:
1/4″
Швидкість ланцюга:
350 м/хв
Вага нетто / брутто:
1,0 / 2,9 кг
Габарити упаковки:
410×150×195 мм
Гарантія:
24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.97 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 200 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний діаметр різання | 150 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Матеріал ланцюга | високовуглецева сталь |
| Призначення пили (ножівки) | для дерева |
| Прогумований держак | Да |
| Тип призначення | Потужна акумуляторна ланцюгова пила PROFI-TEC HCS1620BL HomeLine : з АКБ 2шт-20V 2.0 Аh, шина 20 см |
| Швидкість ланцюга: | 350 м/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 690 ₴

