Топ
-23%

Профессиональный плиткорез ручной монорельсовый Industry 1200 мм Haisser 64022
8 800 ₴
6 795 ₴
- В наличии
- Код: 64022
+380 (98) 095-36-85
Тетяна- +380 (96) 602-73-37Андрій
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Плиткорез 64022 монорейковий Industry 1200 мм Haisser
Плиткорез монорейковий Industry 1200 мм Haisser - якісний плиткорез ручної професійного рівня, призначену для різання всіх видів плитки. Максимальна глибина різу становить 16 мм, довжина різу - 1200 мм. Для тривалої експлуатації інструменту і його плавного ходу передбачені 10 кулькових підшипників. - Суцільна сталева прямокутна напрямна - Посилена суцільна сталева станина - Висувні надійні опори для плитки великих розмірів - Ролики для транспортування - Магнітна ламає лапка - Змінний карбід - вольфамовій ріжучої елемент високої якості з титановим покриттям Змінний ріжучий диск, код товару на сайті 64031
Характеристики
Глубина реза
16 мм
Длина реза
1200 мм
Дополнительно
- в 3 рази більше ресурс роботи - 10 вбудованих кулькових підшипників
Назначение
Для різання всіх видів плит
Производитель
Haisser
Режущий элемент
Карбід-вольфрамовий 22х6х6 мм з титановим покриттям
Страна производитель
Китай
Тип
Ручной
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Вес | 16 кг |
| Диаметр режущего ролика | 22 мм |
| Максимальная глубина реза | 16 мм |
| Максимальная длина реза | 1200 мм |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр посадочного отверстия | 6 |
| Тип назначение | Професійний плиткоріз ручний монорейковий Industry 1200 мм Haisser 64022 |
Информация для заказа
- Цена: 6 795 ₴









